Rowerek biegowy to wyjątkowy projekt, który nawiązuje do stylu sportowych samochodów. W ramę, poza uchwytem do przenoszenia, wbudowane są także niewielkie podnóżki, na których dziecko może wygodnie oprzeć stopy.

  • Od 2 roku życia
  • Lekka magnezowa rama – 3,3 kg
  • Innowacyjny i oryginalny design rowerka
  • Nieprzebijalne koła z PU, zapewniające wysoki komfort jazdy

Specjalna konstrukcja sprawia, że maluch może swobodnie korzystać z nowych umiejętności, bez obaw o bezpieczeństwo.

Antypoślizgowe rączki posiadają zabezpieczenie przed przesuwaniem się, co pozwala dziecku na stabilne trzymanie kierownicy oraz pełną kontrolę nad trakcją. Ograniczniki skrętu zapobiegają gwałtownemu odchyleniu kierownicy, a umieszczona pośrodku gumowa osłonka chroni małego podróżnika przed urazami.

Bezpieczeństwo modelu potwierdzają zaawansowane testy wewnętrzne i zewnętrzne w niezależnym laboratorium SGS oraz zgodność z europejskim standardem EN 71.

Wyjątkowa rama wykonana została z jednego stopu magnezu w technologii Monocoque (bez spawów), co wpłynęło na większą odporność na uszkodzenia oraz niebywałą lekkość. Dzięki temu rowerek biegowy Lionelo Bart Tour jest nie tylko wygodny w prowadzeniu, ale także w transporcie, a wbudowany w konstrukcję uchwyt ułatwia przenoszenie. Nieprzebijalne koła z PU dbają o płynność i zwrotność przejazdów tak samo jak pompowane, z tym że nie wymagają obsługi! Regulacja kierownicy (od 50 do 57 cm) oraz siodełka (od 35 do 43 cm) zapewnia optymalne dopasowanie do małego użytkownika.

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Cena detaliczna 299,00

więcej: https://lionelo.com/rowerki-biegowe/bart-tour-rowerek-biegowy/