Piękne, intensywne kolory i ciekawa, półprzezroczysta struktura pozwalają na fantastyczną grę światłem, rzucanie wielobarwnych cieni i inne zabawy optyczne. Klocki w całości wykonane zostały z bezpiecznych materiałów, wolnych od toksycznych substancji, a dzięki specjalnemu wyprofilowaniu są znacznie bardziej odporne na uszkodzenia i zarysowania, niż inne klocki magnetyczne.

Wszystkie klocki Connetix:

  • Mają unikalny, wklęsły design – który sprawia, że są bardziej odporne na zarysowania oraz niezwykle pięknie przepuszczają światło.
  • Są nietoksyczne, bez BPA, ftalanów i zrobione z wolnego od miedzi plastiku ABS.
  • Są bezpieczne i trwałe, dzięki wysokojakościowemu nitowaniu oraz użyciu ultradźwięków do łączenia plastikowych części.
  • Mają silne magnesy, co zwiększa możliwości i stabilizuje konstrukcje.
  • Są uniwersalne – dzięki szerokim możliwościom różnorodnej zabawy zainspirują do tworzenia zarówno przedszkolaki, jak i starsze dzieci. Co więcej, potrafią wciągnąć do budowania nawet dorosłych.

Marka Connetix pochodzi z Australii i została założona przez dwie rodziny, które zainspirowane zabawami własnych dzieci, postanowiły stworzyć klocki magnetyczne atrakcyjniejsze i  dużo wyższej jakości, niż inne dostępne na rynku.

https://lefleo.pl