Seria składa się z 15 produktów wspierających rozwój dziecięcego organizmu, m.in. rozwój motoryki małej — umiejętności manipulacyjne rąk. Połączenie różnych faktur, kolorów i materiałów wspiera rozwój polisensoryczny. Produkty charakteryzują się różnorodnością kształtów i grafik, a łączy je spokojna, stonowana kolorystyka, która pozytywnie oddziałuje na koncentrację dziecka. Produkty zapakowane są w funkcjonalną tubę - wiaderko w stylu ekologicznym.

Szczególnie wyróżniony produkt – produkt flagowy serii:

O!Klocki Kodowanie - Bobaski i Miś

O! Klocki Kodowanie to edukacyjny zestaw 50 kolorowych klocków z instrukcją, stworzony we współpracy z psychologiem, z myślą o potrzebach najmłodszych.

Rozpocznij naukę kodowania od przedstawienia rzeczy za  pomocą symboli. Wykorzystaj do tego 2 rodzaje ćwiczeń dopasowanych do możliwości dwulatka: kodowanie rysunkowe oraz przestrzenne.

Zabawka wspiera rozwój motoryki małej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także rozwija wyobraźnię przestrzenną i kreatywność.

Połącz zestaw z innymi zestawami z serii O!Klocki i stwórz świat według własnej koncepcji.

Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia zabawki posiadają atesty, a także zostały pomalowane nietoksycznymi farbami.