Wszystkie B.B.s są gotowe dać czadu. Są tu po to, aby mixować swoje ruchy i stworzyć wyjątkowy Dance Dance Dance w dzikim stylu. Wyjdź na parkiet i zatańcz z całego serca! Teraz, gdy mamy najlepszą muzykę LOL Surprise, potrzebujemy najlepszych ruchów tanecznych. W całej serii fani będą mogli zbierać i uczyć się ruchów tanecznych, a następnie zremiksować je do własnych tańców, aby mogli tańczyć z przyjaciółmi. 

Lalki LOL Surprise Dance Dance Dance są gotowe do występów i popisywania się swoimi ruchami podczas ostatecznego tańca LOL Surprise! Każdy zawiera 8 niespodzianek, w tym światło ultrafioletowe i własną kartę taneczną, która zawiera holograficzną grafikę, która pokazuje, jak wykonać unikalny ruch taneczny. Pomóż im rozpakować ich wyjątkowy taneczny ruch - taki, jak Wheels on the Coupe, Vogue lt BB albo Runway Surprise – a potem pozwól im się przechadzać się po parkiecie, który można naprawdę obracać, aby zobaczyć, jak się ruszają! Dodatkowo, możesz połączyć każdy parkiet z serii Dance Dance Dance i zakręcić nimi naraz! Zbierz wszystkie ruchy, aby stworzyć własne tańce! Poświeć dołączonym ultrafioletowym światłem na swoją lalkę, aby odsłonić świecące niespodzianki!

Cztery, nowe lalki LOL OMG Dance! Rozpakuj unikalny ruch taneczny lalek i zdobądź parkiet! Sprawdź magiczne niespodzianki w świetle ultrafioletowm wewnątrz opakowania. Rozpakuj wspaniałą torbę na ubrania, aby odkryć modę, i otwórz pudełko na kapelusze, aby znaleźć dodatki. Opakowanie staje się miejscem do wielokrotnego użytku,w którym OMG mogą pochwalić się swoimi ruchami. Zestaw obejmuje modną lalkę, ubrania, buty, akcesoria, pudełko na kapelusze, światło ultrafioletowe, szczotkę do włosów, torbę na ubrania, naklejkę, wieszak, stojak na lalki i opakowanie wielokrotnego użytku do zabawy.

LOL Dance Machine - "Wszystkie Twoje lalki B.B.s będą jeździć w dobrym stylu i będą gotowe dać czadu dzięki LOL Surprise Dance Machine z ekskluzywną lalką, basenem niespodzianką i parkietem tanecznym! Dance Machine to najmodniejszy pojazd dla lalek modowych LOL Surprise OMG i zwykłych lalek, a siedzenia dostosowują się do lalek wszystkich rozmiarów. Do tego dołączona jest ekskluzywna lalka - Dancebot! Dzięki stylowemu metalicznemu niebiesko-fioletowemu wykończeniu Dance Machine Twoje lalki LOL Surprise Dance Dance Dance i modne lalki OMG będą wyglądać dziko, gdy pojawią się na następnym tańcu! Ten zmieniający się zestaw do zabawy to miejsce 3 w 1: samochód, basen niespodzianka i parkiet taneczny. Zdejmij tył samochodu i otwórz go, aby odsłonić basen, który pasuje do lalek LOL Surprise wszystkich rozmiarów. Wyściółkę basenu można zdjąć, aby wypełnić wodą i łatwo wyczyścić. Prawdziwe, działające reflektory podnoszą się i świecą czarnym światłem, ukazując neonowe niespodzianki! Dzięki regulowanym fotelom, pasom bezpieczeństwa, rozkładanym lusterkom, otwieranemu schowkowi na rękawiczki, kluczom, uchwytowi na kubek i nie tylko, Twoja B.B.s będzie gotowa na wszystko dzięki LOL Surprise Dance Machine. Wyjdź na parkiet i zatańcz z całego serca!

więcej: https://www.lolsurprise.com/