Wyprodukowana w ekologicznej technologii Ecofriendy Game, karciana gra pamięciowa ubrana we ciekawe francuskie ilustracje. Prostota zasad pozwoli na poznanie ich w mniej niż 3 minuty, a dynamika rozgrywki z pewnością nie pozwoli nikomu się nudzić.

Gracze biorą udział w projekcji filmu i ich zadaniem jest zrobienie cięcia w odpowiednim momencie: czyli gdy w filmie będzie widocznych co najmniej 5 Jajek!

A wygląda to tak: Gdy Jajko pojawia się w filmie, to jest widoczne. Gdy pojawia się Kura, a Jajko jest widoczne - to Kura na nim siada i Jajko znika! A gdy Kura siedzi na Jajku, a do gry wkracza Lis - porywa Kurę i Jajko znów jest widoczne. Gdy będzie ich 5: zrób cięcie i zgarnij punkt. Jeżeli jednak się pomylisz, trzeba będzie odtworzyć film w zwolnionym tempie...

Gra z Jajem ćwiczy pamięć, dostrzeganie związków przyczynowo-skutkowych i sekwencji zdarzeń oraz decyzyjność. A przede wszystkim zapewnia zwariowaną zabawę! Gra wyprodukowana w ekologicznej fabryce, z certyfikowanych surowców, bez plastiku, zamknięta w ekologiczny i biodegradowalny celofan.

więcej: https://tinyurl.com/mudukoJajo