Puzzle Obserwacyjne.

Puzzle obserwacyjne rozwijają spostrzegawczość, cierpliwość, koncentrację i pamięć u dzieci. W ramce puzzli znajdują się pojedyncze elementy, które należy odszukać na obrazku. Do wyboru 4 zestawy: Mapa Świata Zwierząt, Ocean, Życie w mieście, W ogrodzie.

Wiek, 5+, 80 elementów. Wymiar obrazka po ułożeniu: 45x37 cm

Puzzle 4 w 1

Puzzle Dodo 4w1 „Pory roku” to 4 układanki o różnej ilości elementów – 12, 16, 20, 24. Do wyboru 4 rodzaje: Pory roku, Mój dzień, Moje zawody, Transport. Wiek: 3+, Wymiar obrazka po ułożeniu: 22x22 cm.

Puzzle DODO 2-3-4 el.

To wspaniałe zestawy puzzli dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z układankami. Duże puzzle i mała ilość elementów ułatwią zadanie. Puzzle 2-3-4 elementy to 6 kolorowych obrazków: 2 po 2 elementy 2 po 3 elementy, 2 po 4 elementy. Do wyboru różne zestawy tematyczne: Transport, zwierzęta domowe, leśne zwierzęta, zwierzęta, owady, warzywa i owoce.

Wiek: 18m+

Puzzle + kolorowanka -16 el.

To dwustronna zabawa. Na jednej stronie znajduje się zwierzęcy obrazek (16 elementów), na drugiej zaś znajdziemy ten sam wzór w formie kolorowanki, którą maluch śmiało może pokolorować według własnego uznania. Wiek: 3+ m+, Ilość elementów: 16. Do wyboru 4 zestawy o różnej tematyce: Jeżyk, Misiu, Pingwinek i Zajączek.

Puzzle - 16 el.

To niesamowita zabawa dla najmłodszych, która rozwija u nich małą motorykę oraz poprawia koncentrację. Puzzle z tej serii cechuje sympatyczna i przyjemna stylistyka, która zachęca dziecko do ich złożenia. Cała seria zawiera aż 8 obrazków przedstawiających zwierzęta: kaczuszkę, konika, kotka, lwa, małpkę, pieska, słonika i żyrafę.  Wiek: 3+, Ilość elementów: 16

Puzzle DODO 100 el.

To 100 elementowe układanki, które w zależności od wybranego zestawu po ułożeniu przedstawiają: Mapę świata, Mapę Europy, Kosmos..

Wiek: 5+

Puzzle Pociąg Abecadło to 21 elementowa

To układanka, która polega na połączeniu wagoników pociągu. Każdy z wagoników oznaczony jest literą alfabetu, a w wagoniku znajdziemy zwierzaka lub rzecz, która odpowiada tej literze. Wspaniała edukacyjna układanka, która pomoże najmłodszym zapamiętać litery alfabetu w odpowiedniej kolejności.

Wiek: 5+, 21 elementów (układane w ciągu mają 2,3 m x 11 cm)

Puzzle DODO DUO

 Są dedykowane maluszkom. Zabawa polega na dopasowaniu dwóch elementów puzzli do siebie tak, aby utworzyły spójny obrazek. Wiek: 18 m+, Ilość elementów: 12 podwójnych puzzli. W serii DODO Duo można odkryć 6 zestawów o różnej tematyce: Gdzie żyją zwierzęta, co zwierzęta jedzą,  mamy i dzieci,  przeciwieństwa, cyferki i jagódki, połówki Zwierząt.

Puzzle Ramkowe DODO 21 el.

Układanka składa się z 21 elementów, umieszczonych w ramce. Ramka ułatwia młodszym dzieciom ułożenie obrazka i daje możliwość przenoszenia stworzonej układanki. Układanka uczy rozpoznawania kolorów, działa na wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość i dostarcza wiedzy z różnych dziedzin życia. W serii można odkryć 7 zestawów: Lamparty, Liski, Niedźwiadki, Pandy, Szczeniaczki, Wiewiórki oraz Żyrafy. Wiek: 18 m+, Ilość elementów: 21

Puzzle ramkowe 53 elementy - to doskonałe połączenie zabawy z edukacją. Puzzle mają nieregularny kształt, dzięki czemu dziecko ćwiczy nie tylko koncentrację, ale także trenuje swój mózg. Tematyka obrazków jest bogata w informacje, które w przyjazny i miły sposób przyswajają dzieci. Na planszy znajduje się obrys elementów, który ułatwia ich ułożenie. W serii znajdują się puzzle o tematyce: kontynentów (Australia, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Antarktyda, Afryka, Euroazja), zwierząt które zamieszkują dany kontynent, oraz różnych zwierząt i ich rodzaje (koty, psy i dinozaury)..

Wiek: 5+

GRA MEMO Mini 

Gra Memo to świetna zabawa dla najmłodszych połączona z edukacją, nauką zapamiętywania, cierpliwości i skupienia.

Wymieszaj karty i rozłóż je, obrazkami do dołu. Odwróć dowolne dwie karty. Jeśli to para, zabierz je. Jeśli nie, odwróć je z powrotem obrazkiem do dołu. Zapamiętuj, co było na każdej karcie. Gra kończy  się, gdy wszystkie karty zostaną dopasowane. Gracz z największą liczbą par wygrywa! Różne zestawy tematyczne do wyboru: Dinozaury, Zwierzęta, Emocje, Jagody, Owoce i Warzywa oraz Dzikie Zwierzęta

Wiek 3+, Zestaw zawiera: 24 elementy.

Gry na spostrzegawczość

To wspaniała zabawa, która rozwija u dzieci spostrzegawczość. Gra zawiera: 27 okrągłych żetonów z nadrukowanymi obrazkami oraz dwoma kostkami, gdzie zamiast liczb znajdują się kolorowe kropki. Zadanie polega na szybkim odnalezieniu obrazka, który odpowiada kolorystycznie wyrzuconym kostkom. Gra kończy się w momencie gdy na stole nie pozostanie ani jeden obrazek. Zwycięzcą zostaje ten, który zbierze największą ilość żetonów w swojej puli.

Wiek: 3+, Gra zawiera: 27 żetonów oraz dwie kostki. W serii DODO – gra na spostrzegawczość można odkryć 4 zestawy o różnej tematyce: Babeczki, Dinozaury, Lemoniada oraz Dodo.

Gra Domino klasyczne

To świetna zabawa, która uczy dziecko spostrzegawczości i rozwija jego koncentrację, dodatkowo ćwiczy jego małą motorykę i naukę liczenia. Klasyczna wersja domino jest pełna żywych kolorów, które zachęcają swoją estetyką dziecko do układania. Zestaw zawiera 28 kart oraz instrukcję. Dwa warianty gry (układanie według koloru lub liczb) pozwalają na zabawę starszym i młodszym dzieciom.   

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Gra Domino Zwierzęta, jest pełna żywych kolorów oraz sympatycznych ilustracji zwierząt, które zachęcają swoją estetyką dziecko do układania. Zestaw zawiera 28 kart oraz instrukcję. Dwa warianty gry (układanie według koloru lub układania zwierzątek parami) pozwalają na zabawę starszym i młodszym dzieciom.   

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.