Reklama

Częstym powodem płaczu małego dziecka jest gubienie smoczka podczas snu. Pewna mama borykająca się z tym samym problemem wpadła na rewelacyjny pomysł, aby przyszyć smoczek do ulubionej zabawki swojego dziecka. Pomysł okazał się rewelacyjny, ponieważ maluch nie gubił już smoczka, przez to spał spokojnie i nie budził się z płaczem.

WubbaNub to połączenie smoczka i przytulanki, które uspokaja podczas zasypiania i daje zajęcie rączkom maluszka. Smoczek jest trwały, a jego jednoczęściowa konstrukcja ogranicza ilość bakterii mogących gromadzić się w nim. Smoczki dla dzieci WubbaNuby są łatwe w czyszczeniu, co jest niezwykle ważne przy małym dziecku.

smoczek dla dziecka

Wubby spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, są wolne od lateksu, PCV, ftalanów i Bisfenolu A. WubbaNub jest idealnie dopasowany swoim kształtem i rozmiarem do buzi maluszka, jest bardzo lekki i przyjemny w dotyku. Smoczek jest zamocowany naprzodzie główki przytulanki, co umożliwia jednoczesne ssanie smoczka i trzymanie w rączkach maskotki. Smoczek jest zamocowany na stałe do pluszowej zabawki, co zapobiega gubieniu, upuszczaniu czy zapominaniu.

Do wyboru mamy kilka wzorów WubbaNubów: Błękitnego kucyka, Małpę z długim ogonkiem, mięciutką Owieczkę, Różowego Kucyka dla małej księżniczki, Słonika czy  Żyrafę. Produkty WubbaNuby zdobyły ogromne zaufanie mam oraz wiele nagród i wyróżnień w USA.

wubbwnub smoczek dla dzieci

Testy mamy:

Moja 3 miesięczna córka od razu odgadła, że niebieska, gumowa końcówka, to rewelacyjna sprawa. Zassała się w niej i sen przyszedł jak na zamówienie. Wygladała uroczo tuląc do siebie niebieskiego konika WubbaNub. Leżał wtulony w nią i chyba też spał.

Maskotka jest śliczna, ale zastanawiałam się czy na pewno uda się zachować czystość tego wyjatkowego smoczka. Zagotowałam wodę w garnku i zanurzyłam we wrzatku na dłuzszą chwilę, tak aby nie poparzyć niebieskiego pluszaka. Wyszło elegancko i raz na jakiś czas powtarzam procedurę. 

Gdy córka tuli konika jestem spokojna, że awaryjny smoczek jest blisko. Wszędzie zabieramy go ze sobą i nie muszę się rozglącać za przypinakami do smoczków, które nie budzą dalej mojego zaufania.

Dostaliśmy do przetestowania od państwa smoczek z przytulanką.
Nie zdawałam sobie sprawy, że takie sprytne rozwiązanie, może tak ułatwić problem z gubieniem smoczka.
Od kiedy Emilka przyszła na świat minęło 6 miesięcy i w tym czasie zdążyliśmy zgubić już trzy smoczki.
Z tym smoczkiem to już nie będzie takie łatwe na szczęście.
Gdy trzeba wyjść z domu nie spędzam już większości czasu na poszukiwaniu smoczka gdyż zawsze jest na widoku.
Pyzatym podoba mi się fakt, że dziecko nie musi używać go tylko jako smoczka ponieważ świetnie służy również jako zwykła zabawka czy nawet gryzaczek .

Pozdrawiam Ilona Konieczny

Agnieszka Mi
witam :) Dostaliśmy do testowania pluszaka ze smoczkiem :) Zabawka jest bardzo fajna i pomysłowa bo nie ma problemu żeby w nocy znaleźć smoczek bo łapiesz za zwierzaczka i jest :) Córce przypadła do gustu również gumowa otoczka smoczka i służy jej jako gryzak :) Zabawka jest starannie wykonana nie ma możliwości żeby coś się rozerwało sprawdzałam i też super pasuję do małej rączki.

Serdecznie polecam :)