Rowerek biegowy zapewni Twojemu dziecku świetną zabawę oraz przygotowanie, niezbędne do jazdy na rowerze. Dzięki tej zabawce maluch rozwinie koordynację, równowagę oraz poczucie własnej wartości. Największym atutem jest to, że można regulować jego wysokość , poprzez zmianę ustawienia ramy.

Pojazd zapewnia dzieciom płynną i bezpieczną jazdę, a dodatkowo po złożeniu zajmuje mało miejsca. Przeznaczony jest dla maluchów od 12 m.

ajwiększym atutem rowerka jest to, że można regulować jego wysokość (zmiana ustawienia ramy). Przekładana rama sprawia, że może być używany przez dzieci od 2 do 5 roku życia.Etap 1: 2-3 lat - rama niskoEtap 2: 3-5 lat - rama wysokoCechy rowerka:nisko położony środek ciężkościregulacja wysokości siodełka w zakresie 33,5-37 m (wiek dziecka: 2-3 lat)regulacja wysokości kierownicy w zakresie 56-65cm (wiek dziecka: 2-3 lat)regulacja wysokości siodełka w zakresie 40-43cm (wiek dziecka: 3-5 lat)regulacja wysokości kierownicy w zakresie 55,5-64,5cm (wiek dziecka: 3-5 lat)dwuczęściowe komfortowe siodełko10 calowe bezobsługowe gumowe koła amortyzujące wstrząsymożliwośc dostosowania kształtu ramy do wieku dzieckałatwy montażmetalowa konstrukcja

Największym atutem rowerka jest to, że można regulować jego wysokość (zmiana ustawienia ramy). Przekładana rama sprawia, że może być używany przez dzieci od 2 do 5 roku życia.

Etap 1: 2-3 lat - rama nisko

Etap 2: 3-5 lat - rama wysoko