Reklama

Firma Guava Family stworzyła wspaniałe przenośne łóżeczko i plac zabaw dla dzieci w jednym. Jeżeli przed urodzeniem dziecka prowadziliście aktywny tryb życia, nie należy tego zmieniać. Wystarczy kupić to przenośne łóżeczko i w dalszym ciągu poszukiwać przygód i podróżować. GoCrib daje młodym rodzicom poczucie wolności, nie muszą już teraz wybierać pomiędzy realizowaniem swoich pragnień a wygodą i bezpieczeństwem swojej pociechy.

GoCrib łóżeczko turystyczne dla dzieci

Ponieważ GoCrib nie ma metalowych i plastikowych elementów jest super lekki i zwarty. Jest szybki do ustawienia dzięki dołączonej pompce rozkłada się w mniej niż minutę. 

To cudo zwija się w lekki plecak, który spokojnie zmieści się w górnej półce samolotu. Łóżeczko po rozłożeniu mieści się w drzwiach, w związku z tym jest łatwe do przenoszenia z pokoju do pokoju.

Lekki, mocny, stabilny, wykonany z odpornego na przebicie materiału jest łatwy w obsłudze - to tylko niektóre atuty tego produktu.

Zestaw zawiera plecak, materac, pompkę oraz instrukcje montażu.

Ten produkt spokojnie może znaleźć się na liście najlepszych hitów na kojący sen Twojego malucha poza domem. GoCrib docenili również Adwenture Parents nazywające je doskonałym łóżeczkiem turystyczno campingowym.

Kochamy gdy ludziom przychodzą świetne pomysły na ułatwieni trudów rodzicielstwa, tak o tym łóżeczku pisze Lush click.com .