Reklama

Rozejrzyj się w około po miejscach w których bawi się Twoje dziecko. Większość zabawek wykonana jest z plastiku. Większość wydaje dźwięki. Nawet książeczki czytają się teraz same. A może by tak chwila ciszy przy budowie tekturowego domku dla lalek?

Nasza propozycja to Tekturowy domek dla lalek. Świetna zabawka dla dzieci już od 18 miesiąca życia. Domek złożysz wraz z dzieckiem w kilka minut. Powstała budowla jest obszarem dalszych prac twórczych i pozwala na dowolne kolorowanie zarówno elewacji jak i tynków wewnętrznych, w każdym z czterech pokoi domku. Opakowanie domku po otwarciu stanowi matę do zabawy, co daje dodatkową powierzchnię do kolorowania. Można je wielokrotnie składać i rozkładać.

Domek ma już lokatorów. Jest to czteroosobowa tekturowa rodzina.

Myślałeś nad tym jakiś czas i już wiesz jakiej zabawki potrzebujesz. Ma być wyjątkowa, taka z której ucieszy się Twoje dziecko najbardziej, a przy okazji stymulująca kreatywne myślenie, wyobraźnie przestrzenną, zdolności manualne. Byłoby miło gdyby pozwalała bawić się dziecku samodzielnie lub jak czas pozwoli również z Tobą. No i żeby była ekologiczna. Dbasz przecież o środowisko.

Zabawka jest wyposażona w „bezpieczne krawędzie”, a tektura z której jest wykonana, ulega pełnej biodegradacji i recyklingowi.

Dodatkowo zestaw zawiera komplet ozdobionych literkami i obrazkami kartoników - zestaw kart które umożliwiają grę pamięciową (memory).