Reklama

Maty ochronne pod krzesła stosowane są głównie w celu zabezpieczenia podłogi przed rysowaniem oraz odkształcaniem podłogi. Kiedy jednak w domu pojawia się małe dziecko mata taka przyda się szczególnie, chroniąc dodatkowo dywany czy wykładziny przed zabrudzeniem, o które nietrudno gdy maluszek rozpoczyna naukę jedzenia czy bawi się w Picassa.

Doskonałą propozycją wśród tego typu produktów jest uniwersalna, podłogowa mata dla dziecka Catch All Floor Mat (51 PLN), znanego na całym świecie producenta zabawek i akcesoriów dla dzieci, Prince Lionheart. Mata ta jest wielokrotnego użytku i wprost idealnie nadaje się do wykorzystania pod krzesełka w czasie karmienia, stoliki plastyczne czy sztalugi. Sprawdzi się również podczas obcinania włosów lub jako kocyk na rodzinnych piknikach poza domem oraz w wielu innych miejscach i sytuacjach. 

Produkt ten zdecydowanie ułatwi życie mamom, upraszczając w widoczny sposób sprzątanie podłogi po posiłkach i zabawach szkraba. Jak sugeruje sama nazwa, mata "wyłapuje" wszelkiego rodzaju okruchy, resztki jedzenie oraz śmieci spadające na nią podczas nauki przez dziecko samodzielnego jedzenia. Podobnie ma to miejsce w przypadku twórczych zabaw małego artysty, gdzie chroni dywan przed otwartymi pisakami czy pochlapaniem farbą.

Zdecydowanym plusem tej maty jest jej łatwość czyszczenia oraz wielkość. Średnica około 120 cm wystarcza, aby skutecznie ochronić wszelkiego typu podłogi i umieścić matę nawet pod największymi krzesełkami do karmienia, tablicami lub artystycznymi biureczkami. Ze względu na wygodny transport można ją z powodzeniem wykorzystywać tak w domu, jak i poza nim. Wykonana została ze specjalnej pianki EVA.

Cechy maty Catch All Floor Mat:

  • chroni podłogi i dywany,
  • pasuje pod większość krzesełek i stolików zabaw,
  • średnica - 120 cm,
  • sprawdzi się tak w domu, jak i poza nim,
  • łatwa do czyszczenia. 

Producent: Prince Lionheart

Topmarket