Reklama

Tylko popatrz jaka urocza! Kolorowa dziecięca pościel dla Twojego malucha i jego ulubionej Przytulanki. Poszewka na kołdrę wyposażona jest w dodatkowo doszytą kołderkę i podusię dla ukochanego pluszaczka lub lali. Taka Pościel dla dzieci (PLN 169.00) sprawi, że zasypianie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Pościel ze 100% bawełnianej dzianiny w sposób naturalny otula do snu nasze maleństwa. Dba też o bezpieczeństwo i zdrowie podczas snu. Tkanina pościeli uszlachetniona została związkiem dwutlenku krzemu i jonu amonowego hamującym rozwój bakterii. W ten sposób pościel dłużej utrzymuje higieniczna czystość i miły zapach. Ważne jest również specjalne wykończenie dzianin, które uzyskały pozytywny wynik w testach sprawdzających skuteczność antybakteryjną tych wykończeń).

Skuteczność i bezpieczeństwo związku dwutlenku krzemu oraz jonu amonowego potwierdza EPA (United States Environmental Protection Agency), a uzyskany prze producenta atest OEKO-TEX Standard 100 klasy od I do IV jest odnawiany co roku. Pościel Tetro jest wolna od zanieczyszczeń, substancji toksycznych i w pełni przyjazna dzieciom.

W komplecie 3 części pościeli :

    * poszwa na kołderkę o wymiarach 100x130 cm
    * poszewka na podusię o wymiarach 40x60 cm
    * prześcieradło 75x140 cm