Reklama

Pierwszy przyjaciel, to bardzo ważna postać w życiu każdego z nas. Towarzyszy nam w chwilach smutku i radości. Jest naszym powiernikiem i świadkiem ważnych wydarzeń. Nie każdy sprosta tak wysokim wymaganiom, jednak Królik Kizia Mizia  dotrzyma kroku dziecku przez wiele lat. Maskotki występują w wielu kolorach i wzorach. Uszyta ręcznie buzia nadaje mu bardzo indywidualny charakter, w związku z czym wybór jednego z wielu nie jest taki prosty. Każdy ma po prostu inną minkę. 

Królik Kizia Mizia uszyty jest z delikatnej bawełny wypełnionej puszystą poliestrową włókniną. Takie przygotowanie pozwala mu na wielokrotną kąpiel w pralce, z której wychodzi bez szwanku. Wysoka jakość wykonania i tkanina spełniająca niemowlęce normy czyni Kizię Mizię doskonałą przytulanką już dla nowonarodzonego dziecka. Może być międlony, tarmoszony, obśliniany i mimo wszystko pozostanie sobą. Starsze dzieci znajdą w nim towarzysza zabaw, świetnego aktora scenicznego, którego długie nogi i ręce oraz uszy wyrażą wiele gestów.

Kizia Mizia ma 47 cm wzrostu, razem z uszami : )
Projektantka: Natalia Orłow-Ostrowska
Producent: ZIABAQLU

Kizia Mizia został nagrodzony w konkursie Modne Produkty 2010 w kategorii: Akcesoria dla dzieci organizowanym przez Warsaw Fashion Street.