Reklama

Gryzaki Oball to najlepsza inwestycja dla bobasa. Przynoszą ulgę ząbkującemu maluszkowi, ale również kształtują i wspomagają rozwój motoryki oraz koordynacji ruchowej. Dzięki swej oryginalnej konstrukcji, gryzaki Oball są łatwe do gryzienia oraz chwytania, a różnorodna kolorystyka wpływa na ćwiczenie zmysłu wzroku pociechy.

 

 

Oball to piłka dla najmłodszych, którą z chęcią będą pożyczać rodzice. Można ją wyginać, ściskać, odbijać i zaraz wraca do pierwotnego kształtu.

 

 

Kłębek dla Najmłodszych O-Ball  jest bezpieczną zabawką dla niemowlaków. Mogą ją chwytać, przekładać z rączki do rączki i podejmować próby wsadzenia jej do buzi – bo jest to niemożliwe. W domu można ja kopać, a jej uderzenia nie spowodują zniszczeń. W pracy, na biurku rodzica kłębek będzie wyglądał jak nowoczesna dekoracja, a ściskanie i wyginanie go w wolnej chwili pozwoli uwolnić się od stresu.

 

 

Piłka pobudza zmysły dziecka, daje mnóstwo bodźców do rozwoju. Maluch wodzi wzrokiem za piłką, sięga po nią rączką przez co kształtuje koordynację wzrokowo-ruchową. Ciekawa faktura i kształt pobudzają zmysł dotyku, piłka pod wpływem ucisku odkształca się - dziecko ćwiczy mięśnie odpowiedzialne za naukę pisania w przyszłości

Dystrybutor: Dumel

Gdzie kupić

Tublu od: 19-60