Reklama

Dywany Play i 3D zostały zaprojektowane tak, aby pobudzić dziecko do szeroko pojętego rozwoju i dać jego wyobraźni nieograniczone pole do popisu. Zamienią one podłogę w pokoju Twojego malucha w kolorowy plac zabaw, może to być zielona wioska z rzeczką i domkami, ulice wielkiego miasta, plansza do gry, boisko czy śliczny domek dla lalek. Bogata kolorystyka i przestrzenne dekoracje, wykonane z wielką precyzją, dają wrażenie trójwymiarowości i czynią z nich prawdziwe dzieła sztuki użytkowej.

Dywan 3D 00

Przestrzenne dywany, oprócz standardowych funkcji, zacieśniają więzi bawiących się dzieci, pozwalając na komfortowe uczestnictwo w zabawie kilku osobom jednocześnie.
Rozbudzają wyobraźnię i są w stanie zahipnotyzować na wiele godzin w magicznym, trójwymiarowym świecie interaktywnej zabawy.

Dywany Play i 3D to również doskonałe rozwiązanie problemu bałaganu w dziecięcym pokoju. Nie trzeba ich za każdym razem wyciągać, rozkładać, później sprzątać, demontować i chować z powrotem. Idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń.

Ten dywan – zabawka pomorze stworzyć Twojemu dziecku swój własny, wymarzony świat.

  Źródło