Reklama

Lampka nocna dla dziecka i kubek niekapek?- tego chyba jeszcze nie było.
Dzieci często budzą się w nocy ponieważ chce im się pić i słyszymy wtedy MAMO.
Dzięki  Litecup nawet maluszki sobie same poradzą z nocnym pragnieniem.  System 360 stopni pozwala pić  z tego kubka jak ze szklanki, a samym  kubkiem można obracać na wszystkie strony i nic się z niego nie wyleje.

kubek niekapek dla dziecka
Dodatkowym atutem jest to, że kubeczek ten świeci delikatnym światłem dając  dzieciom poczucie bezpieczeństwa w ciemnym pokoju i pozwalając z łatwością odnaleźć go w nocy nawet najmłodszym.
Litecup- kubek niekapek
Kubki Litecup  wykonane są z materiałów wolnych od BPA, można je myć w zmywarce.

Kubki dostępne są w 4 kolorach.

MamaGama.pl

Drogi Zabawkowiczu!
Przesyłam recenzję z testów świecącego kubka niekapka.
Kubek sprawdza się rewelacyjne. Synek bez problemu z niego pije, a co najważniejsze przyzwyczaja się do picia jak ze szklanki, nie wylewając przy tym zawartości. Oczywiście największą frajdę sprawia niebieskie światełko, które znika gdy tylko zrobi się jasno, więc maluch do perfekcji opanowuje sztukę chowania i wyjmowania kubka spod kołdry :-)
kubek
Kubek jest bardzo wytrzymały, został poddany wielu próbom, wstrząsom, rzucaniem o podłogę, waleniem o stół, gryzieniem, turlaniem a nawet stawaniem na nim i nic złego się z nim nie stało! Jedynie przy mocnym upadku na podłogę z kubka trochę się wylewa, ale są tą naprawdę znikome ilości. Kubeczek łatwo się myje, obawiałam się, że może się odbarwić od marchewkowego soku, gdyż jest biały, ale nic takiego się nie stało. Niekapek daje przyjemne światełko, dzięki czemu nawet w nocy bez trudu można go znaleźć, gdy dziecku nagle zechce się pić. Idealny również na spacery, wiadomo nic się nam z niego nie wyleje. Z czystym sumieniem polecam go dla maluchów, mój tak polubił swój kubeczek, że wieczorem zasypia razem z nim :-)
Ola i Franek.