Reklama

Twórcze odtworzenie rzeczywistości to tylko kwestia wyobraźni. Dzieciom jej nie brakuje. Opisują rzeczywistość różnymi technikami. Zaproponuj dziecku klocki Magiczne Kształty (42 PLN), a zobaczysz jak nowe elementy: kolorowe i przyczepne, zamienią się w jego rękach w samochody, pociągi, kwiaty, zwierzęta. Są też świetne do nauki: kolorów, liczenia, matematyki. Zabawa w układania uczy logicznego myślenia i rozwija koordynację wzrokowo ruchową, motorykę rąk.

Kochamy różniaste hocki klocki. Budowanie wieżyczek, pojazdów, czy też układanie z klocków z literkami to bardzo kreatywna zabawa i wielka frajda dla całej naszej rodziny! Tym bardziej zachwyciły nas "Magiczne Kształty" z www.fajneklocki.pl od QElements.

Neonowe, z gumowego, miękkiego tworzywa, łatwo je o siebie zaczepić. Można tworzyć do woli. Choćby dzisiaj moi chłopcy skonstruowali klockową betoniarkę, dźwig, masę zwierzątek i wszyscy bawili się przy tym przednio! Kosta bardzo je lubi i gdy ma ochotę układać przynosi klocki, które są zapakowane w poręczny plastikowy słoik. Wkładać je do słoja i wyciągać też lubi :) Zabawa "Magicznymi Kształtami" pobudza wyobraźnię. Wciąga i przyciąga wszystkie maluchy i ich rodziców, co mieliśmy okazję przetestować przy okazji wizyty znajomych. Gorąco polecamy!

Uwaga! Dzieci do lat 3 mogą się bawić tymi klockami wyłącznie pod nadzorem dorosłych

parentingowy