prezent dla starszego dziecka

 • Mega rękawice bokserskie, Libra Gdynia

  Super zabawa bez bolesnych ciosów z nadmuchiwanymi mega rękawicami bokserskimi.

  nasza ocena0
 • Prezenty idealne dla małych podróżników

  Dzieci można powiedzieć, że już od urodzenia stają się małymi podróżnikami. Na początku poznają otaczający je świat w wózku, później na własnych nogach, a bardzo często w czasie wycieczek i podróży z rodzicami. Dlatego akcesoria przydatne w czasie takich wypraw na pewno będą trafionym prezentem dla dzieci.

  nasza ocena0
 • Top zabawek na Dzień Dziecka

  Wybór prezentu na Dzień Dziecka nie jest prostym zadaniem dla rodziców. Pólki sklepowe uginają się pod bogactwem produktów dla dzieci, a każdy z nich na pewno uszczęśliwi Nasze dziecko. Czym się kierować, na co zwracać uwagę przy wyborze zabawek?

  nasza ocena0
 • Zestawienie klocków magnetycznych

  Klocki magnetyczne, pewnie każdy o nich słyszał i mniej więcej wie, na czym polega zabawa nimi. Stają się one coraz bardziej popularne wśród dzieci i rodziców.

  nasza ocena0
 • Mistrz i kultowi bohaterowie „Było sobie życie” mają już 30 lat!

  W tym roku mija 30 lat od kiedy „Było sobie życie” po raz pierwszy trafiło na ekrany telewizorów i od razu skradło nasze serca. U większości z nas serial niezmiennie przywołuje szczery uśmiech i wspomnienia z dzieciństwa. Do tej pory, kilka pokoleń z ogromnym sentymentem wspomina tę wspaniałą serię kultowych bajek, stworzonych przez Alberta Barillé.

  nasza ocena5.0
 • Orbotix Sphero SPRK

  Sphero to producent zdalnie sterowanych zabawek uwielbianych zarówno przez dzieci, jak i dorosłych na całym świecie. Dzięki połączeniu technologii z robotyką, Sphero SPRK uczy i inspiruje całe pokolenia.

  nasza ocena0
 • Osmo coding

  Osmo Coding to wielokrotnie nagradzany system do gry na iPada, który otwiera przed Twoim dzieckiem świat praktycznych, interaktywnych zabaw. To wciągająca gra wprowadzająca Twoje dziecko w świat programowania, aby pomóc mu rozwinąć umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  nasza ocena0
 • Akcesoria do rowerów dla dzieci

  Akcesoria do rowerów dla dzieci

  Gdy dziecko posiada już swój własny rower, a także niezbędne do bezpiecznej jazdy akcesoria, jak kask i ochraniacze, można zastanowić się nad zakupem dodatkowego wyposażenia.

  nasza ocena0
 • Crocopen- mówiące pióro

  Nauka języka angielskiego, jeszcze nie była tak fascynującą zabawą dla dzieci.

  nasza ocena0
 • Iza Byra „Piosenki nie tylko o zwierzętach”

  Płyta, na której dziecko-słuchacz zostało potraktowane poważnie, choć z przymrużeniem oka.

  nasza ocena0
 • Najlepsze zabawki na Dzień Dziecka

  Dzień Dziecka to wspaniała okazja by obdarować nasze dzieci wymarzonymi prezentami, w końcu to ich święto

  nasza ocena0
 • Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla starszego dziecka

  Starszaki mają już często swoje zainteresowania - artystyczne, sportowe lub inne. Warto postawić na prezenty, które pomogą je rozwijać. Zobacz nasz wybór wartościowych zabawek, wspomagających rozwój dziecka.

  nasza ocena0
 • Bunchems kolorowe rzepy

  Rewelacyjne rzepy Bunchems, pozwolą stworzyć Ci, co tylko chcesz, wystarczy je połączyć, ścisnąć i świetna zabawa gwarantowana.

  nasza ocena5
 • Poznaję Świat. Książka z grą.

  Poznaję Świat to nowość na rynku książek dla dzieci, która poprzez zabawę pozwala maluchom poszerzać wiedz i idealne uzupełnienie szkolnego nauczania.

  nasza ocena5.0
 • Poznaję Europę. Książka i gra.

  Chcesz rozbudzić w dziecku pasję do nauki i poznawania świata? Zestaw "Poznaję Europę"ułatwi Ci to zadanie, a zdobywanie z nim wiedzy stanie się świetną zabawą.

  nasza ocena5
 • LittleBits Synth Kit

  Zestaw Syntezator littleBits to niesamowity i łatwy w użyciu, modułowy syntezator, który uwolni w dzieciach wewnętrznego muzyka. Zestaw powstawał w partnerstwie z firmą Korg, dzięki czemu zarówno amatorzy, jak i profesjonalni muzycy łatwo mogą odkrywać najważniejsze instrumenty syntezatorowe i tworzyć swoje kompozycje.

  nasza ocena0
 • LittleBits Rule Your Room

  Rule Your Room Kit, to wyjątkowy zestaw, z którym dzieciaki zyskują magiczne zdolności. To właśnie dzięki niemu mogą kontrolowania rzeczy za pomocą dotykiem – niewiarygodne!

  nasza ocena0
 • LittleBits Gizmos & Gadgets Kit vol.2

  Gizmos & Gadgets Kit to rewelacyjny przybornik małego i dużego wynalazcy. Znajdują się w nim silniki, koła, oświetlenie, przełączniki, siłowniki, brzęczyki, a nawet narzędzia do budowania pilota – połącz to wszystko razem, rozpal iskrę kreatywności i stwórz własny projekt.

  nasza ocena0
 • LittleBits Zestaw internetowy CloudBit

  Ten wyjątkowy zestaw zawiera elementy potrzebne do stworzenia połączenia internetowego poza skrzynką. Wystarczy wszystko połączyć ze sobą i cała twoja biblioteka LittleBits może przesyłać dane do interntu i z powrotem.

  nasza ocena0
 • LittleBits Arduino Coding kit

  Zestaw littleBits Arduino coding kit wprowadza dzieci i młodzież w świat programowania i majsterkowania. Pozwala on już nowicjuszom i profesjonalistom na tworzenie prawdziwych prototypów robotów i wynalazków. Dzięki niemu można teraz tworzyć i programować swoje wynalazki bez płyty prototypowej, lutowania i kabli, to istna rewolucja!

  nasza ocena0

Zapraszamy do subskrybcji naszego kanału

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na Youtube, recenzujemy tam najnowsze zabawki oraz produkty dla dzieci i rodziców. Dzięki video recenzją dokładniej zapoznasz się z produktami i ich funkcjami.

Jeśli nie chcesz, by coś Ci umknęło, zasubskrybuj nasz kanał.

Subskrybuj