Reklama

Aby się gdzieś wybrać, rodzice niemowląt są uzależnieni od tego, czy ich maleństwo śpi czy nie. Wyjęcie z łóżeczka grozi przedwczesnym obudzeniem dziecka i wprowadzeniem go w zły humorek. Rytm dnia malucha różni się także od naszego i rodzicom trudno jest pogodzić domowe obowiązki z ciągłą troską o maluszka.

Stokke Baunce 'n' Sleep  dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rodziny przez cały dzień.  Stokke Baunce 'n' Sleep to bardzo pomysłowy i wielofunkcyjny zestaw składający się z nosidełka oraz lekkiej bazy-łóżeczka, na którą nakłada się nosidełko tworząc kołyskę dla malucha.

stokke łóżeczko kołyska dla dziecka

Samodzielne nosidełko można ustawiać pod różnym kątem nachylenia, dzięki czemu możemy dopasować je do zmiennych potrzeb malucha i przekształcić w wygodny fotelik. Jest ono wykonane ze zmywalnych i miękkich tkanin oraz wyposażone w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Nosidełko jest wyposażone w wygodny materac oraz rączki, które ułatwiają przenoszenie.

stokke łóżeczko kołyska dla dziecka

Kiedy chcemy, aby nasz maluszek był usadowiony wyżej, układamy nosidło na kołysce, która idealnie pasuje do wysokości stołu czy kanapy. Dzięki Stokke Baunce 'n' Sleep mamy doskonały dostęp do maluszka przez cały dzień. Kołyska dla dziecka jest lekka, wykonana ze zmywalnych, miękkich i naturalnych tkanin, które zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza. Jest tak zaprojektowana, aby można było z łatwością wprowadzić ją w ulubiony kołyszący ruch, który

stokke łóżeczko kołyska dla dziecka

Stokke Baunce 'n' Sleep pozwala mieć maluszka zawsze przy sobie niezależnie od tego, co akurat robimy i gdzie się znajdujemy. Przeniesienie śpiącego niemowlęcia to już nie problem. Stokke Baunce 'n' Sleep zapewnia elastyczność, mobilność i komfort.