Reklama

Królewicz Lupi i Królewicz Lupi i Króliczek Zębiczek  

Pełna uroku opowieść o pewnym małym królewiczu, idealna dla przedszkolaków - dowspólnego czytania z rodzicami. W tekst wplecione są słowa-obrazki, które sprawiają, żenawet bardzo młody czytelnik może włączyć się w lekturę i podpowiadać mamie lub tacie, oczym mowa w kolejnych zdaniach.Królewicz Lupi pod wieloma względami przypomina zwykłego małego chłopca – ma problemz wymawianiem głoski „r”, marzy o prawdziwym przyjacielu, czasem się nudzi i nie zawszesłucha swoich rodziców. W baśniowym bohaterze stworzonym przez Zofię Stanecką dzieckomoże odnaleźć dobrze znane emocje i pragnienia. Piękne, nastrojowe ilustracje ElżbietyGrozdew przeniosą małego i dużego czytelnika w kolorowy, pogodny świat. Ogromną zaletąksiążki jest jej więziotwórczy charakter – dziecko i rodzic czytają razem, przytuleni izanurzeni w opowieści. 

                                    

Baśniowa gimnastyka w dwóch językach - po raz drugi.

Zagadki, zadania plastyczne, łamigłówki, wyszukiwanki i inne aktywności przygotowaneprzez redakcję magazynu „Świerszczyk”. Angielskie słówka wplecione w baśniowe historiepozwalają oswajać się ze słownictwem podczas zabawy. Do książki dołączona jest graplanszowa, która utrwala poznane terminy i pozwala wciąż na nowo wracać do świata baśni.„Baśniowa gimnastyka w dwóch językach” ćwiczy logiczne myślenie, spostrzegawczość,wyobraźnię przestrzenną i umiejętności manualne. Książka i gra są staranniezaprojektowane i pięknie zilustrowane; solidna twarda oprawa sprawia, że publikacja jesttrwała, efektowna i świetnie nadaje się na prezent

                                                 

 

Świerszczyk Bajetan uwielbia… ćwiczenia z myślenia.

Aż 52 strony wciągających łamigłówek i zagadek logicznych przygotowanych przez redakcjęmagazynu „Świerszczyk”. Zadania mają różny stopień trudności i są dostosowane doumiejętności dzieci w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Znajdziecie tu licznelabirynty, ćwiczenia wymagające dodawania i znajdowania ciągów logicznych, zagadkiangażujące wyobraźnię przestrzenną i mnóstwo innych aktywności, które zmieniająmatematykę we wspaniałą zabawę. Książka dostarczy dziecku mnóstwo rozrywki, ajednocześnie pomoże ćwiczyć skupienie, spostrzegawczość i biegłość w rachunkach.

                                 

https://sklep.nowaera.pl/product/ew-ew-przedszkolaki-3-ks-obrazkowo-029479