Reklama

1.Ta propozycja jest hitem na osiedlowych podwórkach. Hulajnogi znają wszyscy, ale taką? Hulajnoga Y Fliker Air A1 pozwala na płynny ślizg i pełną kontrolę podczas jazdy! Fliker Air A1 to hulajnoga trójkołowa wprawiana w ruch poprzez poruszanie biodrami z boku na bok. Ma wytrzymałe koła poliuretanowe, hamulce o szybkiej reakcji oraz wzmocnioną stalową ramę.

2. Polecana przez fizjoterapeutów deska do balansowania i zabawy Gakker. Drewniana, stwarza możliwości rozwoju koordynacji, równowagi i sprawności ruchowej. Inspiruje do kreatywnej zabawy.

3.Czy można być zbyt małym, żeby grać w kręgle? Okazuje się, że to sport dla każdego. Także na podwórka. Świetna rodzinna rozrywka i piękne wykonanie. Polecamy kręgle od Wooden Story

4.Wrotko - Łyżworolki Regulowane Animal Planet od SMJ SPORT. W zależności od stopnia zaawansowania w nauce jazdy, wrotka może szybko przekształcić się w łyżworolkę, dzięki systemowi zmiany położenia kółek. Produkt rośnie wraz ze stopą dziecka (regulacja aż 4 rozmiarów)! 

5.Deskorolka waveboard Street Runner RS-03-1 ma skrętne kółka z blokadą całkowitego obrotu o 360 stopni. A także punkty graniczne wyposażone w sprężyny, dzięki czemu jazda idzie bardzo gładko i płynnie. Deck idealnie wyprofilowany, posiada małe wypustki oraz antypoślizgowy grip, co zapewnia maksymalną przyczepność.

6.Gra zręcznościowa Wham-o TRAC BALL od SMJ SPORT to zabawa dla dwóch osób. Możecie grać w dzień i w nocy, bo w zestawie jest świecąca piłka 

7.Deskorolka fiszka ut-2206 Holiday Beach – zobaczcie sami jak wygląda!

8.Gokart Exit Foxy nadaje się dla dzieci powyżej 2 roku życia. Gokart Exit Foxy ma zwrotne kółka dzięki czemu młody zawodnik może nim z łatwością manewrować. 

9.A to coś dla amatorów nietypowych wrażeń. Przeżyj czyste dreszcze emocji z Nighthawk ROLLPLAY! Deska jest sterowana podczas siedzenia i ma potężną moc. Dzięki przesunięciu ciężaru i pedałom nożnym, mali bohaterowie akcji kierują pojazdem i osiągają prędkości do 12 km/h. 

10. „PUKYMOTO®” to pojazd, który wypełnia lukę pomiędzy czterokołowym jeździkiem a rowerkiem biegowym. Skierowany do dzieci, które pewnie chodzą. Pozwala na bardziej dynamiczną i sportową jazdę niż w przypadku klasycznego jeździka 

11.Rowerek TRYBIKE – tu szybki montaż sprawi, że trójkołowiec zamieni się w dwukołowy jednoślad. Trybike to przyjaciel twojego dziecka na długie lata.

12.Rowerek biegowy Magnesium Pro od Movino został wykonany ze stopu magnezu. Cechuje się niewielką wagą i niepowtarzalnym opływowym kształtem ramy. Jest ultralekki - waży tylko 2,2 kg. Rama rowerka stanowi jedną część, nie posiada żadnych elementów spawanych. 

13.Hulajnogi Micro mają nową odsłonę – Sparrow. To hulajnoga elektryczna zaprojektowana specjalnie dla dzieci od 8 roku życia. Waży tylko 5,5 kg. Aby uruchomić 80W silnik wystarczy włączyć przycisk, a następnie się odepchnąć. Maksymalna prędkość 15 km/h, zasięg 7 km. Czas ładowania 180 min.