Reklama

Ubabub Pod  to praktyczne, bezpieczne, luksusowe łóżeczko dla dziecka, które posłuży dziecku co najmniej przez 4 lata, od niemowlęctwa począwszy. Łóżeczko posiada gładkie, zaokrąglone boki wykonane z naturalnego drewna. Na środku znajdują się przezroczyste ekrany, przez które doskonale widzimy dziecko, a ono widzi otaczający świat. Zostały w nich wycięte otwory w kształcie gwiazdek, które zapewniają lepszą cyrkulację  powietrza. Ekrany tworzą osłonę bezpieczeństwa zbudowaną  z akrylu, który jest światło przepuszczalny i daje dobrą widoczność.

łózko dla dzieci

Rodzice mogą cały czas obserwować co robi ich dziecko, a maluch jest spokojniejszy kiedy ma w zasięgu wzroku rodziców. Nawet na siedząco łóżeczko zapewnia dziecku doskonałą widoczność. Posiada regulowaną wysokość materaca i jest tak wykonane, aby ułatwiać wyjmowanie dziecka. Łóżeczko bardzo łatwo możemy przekształcić w łóżko dla starszego dziecka, poprzez demontaż osłon i drewnianej obudowy. W efekcie zostaje jedno dekoracyjne wezgłowie. Łóżko jest niskie, więc dziecko może z łatwością na nie wchodzić i schodzić.  Łóżeczko jest wykonane z trwałych i nietoksycznych materiałów. Jest proste w montażu, czyszczeniu i konserwacji. Posiada hypoalergiczny i antybakteryjny materac, który dodatkowo zabezpiecza przed rozwojem pleśni i roztoczy.

Łóżeczko zapewnia duży komfort dziecku i daje możliwość spania na ukochanym łóżeczku przez dłuższy czas. Rodzice nie muszą za to martwić się zakupem kolejnego mebla i mogą zaoszczędzić czas i pieniądze. Cena  ok. 5521,72 zł.