Reklama

Sercem imprezy tradycyjnie będzie GRALNIA, gdzie można grać i testować ponad 2 tysiące gier: planszówek familijnych, imprezowych, strategicznych, science fiction, przygodowych, logicznych i karcianych.  Do grania zapraszamy wszystkich - rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych. Na uczestników turniejów i konkursów czekać będą super nagrody (zapisy w Gralni).

W STREFIE NOWOŚCI Z ESSEN prezentowane będą premierowe tytuły gier, przywiezione prosto  z największych światowych targów gier planszowych SPIEL.

W STREFIE STAR WARS  zostaną rozegrane turnieje: X-Wing 2.0 (pod względem rangi pierwszy  w Europie i drugi na świecie), Star Wars: Przeznaczenie. Fani Gwiezdnych Wojen będą mogli wykazać się także swoją kreatywnością w konkursie cosplay oraz grach sytuacyjnych angażujących publiczność.

W sobotę 24 listopada zapraszamy na Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w szachach błyskawicznych, a Seniorów do udziału w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Prezesa Międzynarodowych Targów Gdańskich SA.

Na Targach  poznamy laureatów mistrzostw Polski w grach planszowych: Wsiąść do pociągu: Zjednoczone Królestwo i Marco Polo. Po raz drugi wybrana zostanie GRA ROKU TARGÓW GRA I ZABAWA. W 2017 tytuł zdobyła gra Ubongo (Egmont Polska), a wyróżnienie Cortex (Rebel) i Orlean Wydawnictwa (Baldar).


BĘDZIE FUN

TARGI GRA I ZABAWA to również mnóstwo atrakcji dla dużych i małych: trampoliny, paintball laserowy, bowling, wielkoformatowe gry planszowe, możliwość gry w szachy z mistrzami, kreatywne warsztaty plastyczne, warsztaty i pokazy układanie kostki Rubika, pasjonujące eksperymenty, podróże do świata nauki i fantastyki, strefa zabaw dla dzieci.  

 SPORT TO TEŻ ZABAWA

W sobotę w hali C AMBEREXPO odbędzie się V GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak. Najlepsi zawodnicy będą rywalizować o powołanie do Reprezentacji Polski Fitness. Natomiast w niedzielę - Mistrzostwa Świata w FIT-KID & Fitness Aerobic. To niesamowita kombinacja umiejętności, sportu i roztańczonego widowiska! Na scenie zaprezentują się zawodnicy w wieku od 5 do 18 roku życia, a także roztańczone Duety i Formacje Fitness.         24 i 25 listopada -  koniecznie wpiszcie sobie tę datę do kalendarza :-)

Dołącz do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/2080676492203554/

 GRA I ZABAWA 2018 | www.graizabawa.com.pl

24 listopada, godz. 10.00 –  20.00
25 listopada, godz. 10.00 –  18.00
AMBEREXPO | Gdańsk, ul. Żaglowa 11

 BILETY

  • jednodniowy:  normalny  20 zł/os. ; ulgowy  10 zł/os.
  • dwudniowy:  normalny  30 zł/os., ulgowy  15 zł/ os.

Dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny!

Bilety do nabycia online https://graizabawa2018.exposupport.pl/shop  lub podczas Targów w kasie AMBEREXPO.