Reklama

Do zestawu należą:
6926 Duża stadnina koni
Mnóstwo zabawy i przyjemności gwarantuje pobyt w dużej stadninie koni. Konie można nakarmić, udać się z nimi na przejażdżkę lub wyczesać grzywę. Z dwóch zamykanych boksów konie mogą przejść bezpośrednio do przestronnej zagrody. 
6928 Pojazd do przewozu koni
Pojazd do przewozu koni od Playmobil umożliwia nie tylko bezpieczne i pewne transportowanie zwierzęcia, ale także zapewnia mu komfortową podróż.
W tym specjalnym pojeździe mogą zmieścić się dwa konie. Wprowadzić można je przez otwieraną z boku rampę. Dach pojazdu jest zdejmowany, a tylne drzwi można otworzyć.
W środku jest również miejsce na dwie figurki.
6929 Myjnia dla koni
Myjnia dla koni powinna znajdować się w każdej dużej stadninie koni . Dzięki ręcznej pompie prysznic w pełni funkcjonuje.
6930 Turniej jeździecki
Oto turniej jeździecki, jak prawdziwy! Z fosami, murkami oraz innymi przeszkodami. Tu dopiero trzeba pokazać swoje umiejętności. A ten, kto okaże się najlepszy, otrzyma puchar!
6931 Wybieg dla konia
Duży przestronny wybieg, tu konie czują się wspaniale. W zestawie dwa dorosłe konie oraz źrebaczek i mała dżokejka. Bramka wybiegu jest otwierana.
6932 Bryczka konna
Czas na wspaniałą wycieczkę bryczką konną. W bryczce mieszczą się aż cztery figurki
6933 Trening woltyżerki
Oto zaczyna się trening woltyżerski. Przy pomocy profesjonalnego siodła i załączonym uchwytom możliwe są liczne i skomplikowane akrobacje.
6934 Boks stajenny „Araber“
Boks stajenny dla specjalnej rasy koni. W boksie koń może wypocząć, a w zagrodzie, która połączona jest z boksem, posilić się pyszną trawą. Dżokejka i koń, jak również akcesoria są do siebie kolorystycznie dopasowane. Dominującym kolorem jest róż.
6935 Boks stajenny „Appaloosa“
Boks stajenny dla specjalnej rasy koni. W boksie koń może wypocząć, a w zagrodzie, która połączona jest z boksem, posilić się pyszną trawą. Dżokejka i koń, jak również akcesoria są do siebie kolorystycznie dopasowane. 
Dominującym kolorem jest niebieski.

www.playmobil.pl