Reklama

Chicco to włoska marka, która na polskim rynku gości od 1996 roku. Jej produkty zyskały zaufanie rodziców w ponad 100 krajach. Chicco to produkty, które wychodzą na przeciw potrzebom dzieci i rodziców, są funkcjonalne, bezpieczne, dostosowane do każdego etapu rozwoju dziecka.

Chicco Liteway Glam to limitowana kolekcja wózka Lite Way. Wyróżnia się wśród spacerówek z eleganckim i nowoczesnym designem. Wykonana jest z eko - skóry, jej zaletą jest lekkość i funkcjonalność. Elegancką i modną tapicerkę można łatwo zdjąć, co pozwala zachować większą czystość. Spacerówka posiada regulowane oparcie, materiałowy kosz na zakupy, okrycie przeciwdeszczowe, pojedyncze przednie koła. Poniżej wózek w wersji standardowej.

wózki dla dzieci
chicco wózek dla dziecka

Chicco Multiway to jedna z propozycji firmy. Jest to nowoczesny, sportowy wózek spacerowy dla dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat. Nadaje się do jazdy po każdej powierzchni. Wózek jest wyposażony w regulowane oparcie oraz siedzisko wyściełane ergonomiczna wkładką redukcyjną. Przednie koła posiadają mechanizm samoblokujący, spacerówka jest zwrotna i łatwa w prowadzeniu. Wózek dziecięcy Chicco Multiway jest wyposażony  w letnią/zimową budkę, okrycie przeciwdeszczowe, ciepły śpiworek oraz pojemny kosz na zakupy.