Reklama

Detektor tętna podu sweetBeat, to najnowocześniejsze tego typu urządzenie na rynku, które można połączyć z aplikacją eMyBaby® za pomocą Bluetooth
Detektor umożliwia słuchanie bicia serca dziecka, a także jego nagrywanie od 16 tygodnia ciąży. Nagranym dźwiękiem można dzielić się z innymi np. na portalach społecznościowych.
Używając sweetBeat nie ma potrzeby używania słuchawek, dźwięk będzie słyszalny bezpośrednio na urządzeniu mobilnym. Jednak jeśli w danym momencie nie ma dostępu do Internetu to jest możliwość usłyszenia dźwięku bicia serca przez słuchawki (nie załączone).
W aplikacji możesz zapisywać wszystkie dane medyczne 
z przebiegu ciąży, informacje związane z rozwojem dziecka. 
Można monitorować zmianę wagi z miesiąca na miesiąc, napięcie tętnicze, ruchy płodu oraz wysokość dna macicy. Zapisywać terminy i badania lekarskie związane z ciążą, a dzięki alarmowi w kalendarzu nie zapomni się o żadnej wizycie.
Można dodać zdjęcia ultrasonograficzne, dane dotyczące rozwoju dziecka i porównać je na wykresie ze standardowymi danymi Światowej Organizacji Zdrowia. 
Detektor posiada również licznik skurczów, który będzie przydatny zwłaszcza pod koniec ciąży.
Detektor ma niewielkie rozmiary, jest bardzo poręczny. Dzięki temu można mieć go zawsze przy sobie. Zaokrąglony kształt sprawia, że detektor jest wygodny i łatwy w użyciu dla mamy. Ponadto detektor jest ładowany za pomocą dowolnego kabla microUSB.
Urządzenie to wykorzystuje fale ultradźwiękowe oraz efekt Dopplera - bezpieczny i bezbolesny sposób na usłyszenie najbardziej zachwycającego dźwięku dla rodziców. 
Produkt posiada Międzynarodowy Certyfikat MEDCERT.
Urządzenie posiada deklarację zgodności z dyrektywą 93/42/EEC aparatury medycznej.
Zawartość zestawu:
• Urządzenie sweetBeat Detektor tętna płodu
• Kabel ładowania MicroUSB do USB
• Wyjście audio jack
• Żel przewodzący ultradźwięki (żel do USG)
• Instrukcja obsługi i gwarancja

• https://www.marko-baby.pl/detektor-tetna-plodu-sweetbeat,17740,p.html