Reklama

Gry planszowe z serii Family Games - nowość w Chicco

Gry planszowe z serii Family Games zostały zaprojektowane dla młodszych dzieci. Gry pomagają dziecku rozwijać swoje umiejętności, a jednocześnie wspierają nawiązywanie więzi społecznych: akceptowanie zasad, uczenie się nowych pojęć, rozwiązywanie problemów, wypróbowywanie swoich umiejętności, uczenie się od innych (zarówno dorosłych, jak i dzieci), a stopniowo także współpracy z nimi. Wspólna gra jest też doskonałą okazją dla rodziców do coraz lepszego poznawania swojego dziecka i pogłębiania wzajemnych relacji poprzez wspólną zabawę. 

Cześć gier z serii Family Games (np. Baloniki) koncentruje się również na innym aspekcie rywalizacji - zamiast wprowadzać ją miedzy dziećmi, rywalizacja jest kierowana przeciwko postaci z gry (Czarna Chmurka), zachęcając dzieci do wspólnego wysiłku, aby pokonać przeciwnika oraz eliminując poczucie rozczarowania w przypadku indywidualnej przegranej. 

BALONIKI Pomóżcie balonikom dolecieć do słońca, zanim zasłoni je szara chmura. Dacie radę, jeśli będziecie działać wspólnie!

POKÓJ ZABAW Jakie zamieszanie w tym pokoju! Nadszedł czas na uporządkowanie zabawek. Włóż je wszystkie do komody, ale uważaj – żeby wygrać musisz zapamiętać, gdzie włożyłeś każdy przedmiot.

POD WODĄ Zanurz się w błękitnym morzu i spróbuj znaleźć wszystkie zwierzęta w odpowiedniej kolejności. Kto będzie miał najlepsze wyczucie, zostanie zwycięzcą.

WESOŁA PSZCZÓŁKA Wesołe pszczółki lubią bawić się na łące: bądź najszybszy i pomóż im polecieć w stronę błękitnego nieba. Aby wygrać musisz wykazać się spostrzegawczością i szybkością, ale także musisz mieć trochę szczęścia, aby uniknąć złośliwych pająków.

ZERO Bądź pierwszy i wydaj wszystkie karty łącząc kolory z sympatycznymi postaciami.

http://http://www.chicco.pl/produkty-chicco/zabawki/gry-planszowe.html