Reklama

Kolorowe kuferki z serii „100 zabaw“ to wyjątkowe zestawy rozwijających zadań idealnie dostosowanych do wieku dzieci w przedziałach 3-4 lata, 4-5 lat i 5-6 lat. Wciągające łamigłówki zostały opracowane przez doświadczonych pedagogów, tak by w atrakcyjny sposób wspierać rozwój umysłowy dzieci, rozbudzać ich wyobraźnię, zaspokajać ciekawość świata. 

Każdy zestaw składa się z kolorowej książeczki oraz 30 dwustronnych, pięknie ilustrowanych kart z dołączonym flamastrem suchościeralnym. 100 różnorodnych zadań zostało dostosowanych do możliwości percepcyjnych dzieci w wieku przedszkolnym. Ćwiczenia doskonalą kompetencje matematyczne, przyrodnicze i językowe, ponadto uczą samodzielnego szeregowania przedmiotów, określania relacji w przestrzeni, a także pozwalają ćwiczyć precyzję rysowania i pisania oraz spostrzegawczość. Zadania wspierają rozwój grafomotoryczny i przygotowują do nauki liczb i liter, a dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu można je wykonywać wielokrotnie.

Zabawę z kartami uatrakcyjniają autorskie, przykuwające uwagę dzieci i rodziców ilustracje utalentowanych polskich ilustratorów – Danki Fukowskiej, Macieja Łazowskiego, Katarzyny Matyjaszewskiej. 

Dotychczas ukazały się: „100 zabaw z bocianem Stefanem“, „100 zabaw z mewą Ewą“, „100 zabaw z królikiem Kazikiem“, „100 zabaw z robotem Eliotem“, „100 zabaw z koparką Barbarką“, „100 zabaw z lisem Fisem“. Wszystkie zestawy zostały wyprodukowane w Polsce z troską o najwyższą jakość.

https://www.kapitannauka.pl/159-100-zabaw