Reklama

Włoski koncern Peg Perego od ponad 50 lat projektuje i produkuje funkcjonalne, wysokiej jakości produkty dla dzieci, tj.: wózki uniwersalne, głębokie, spacerowe, krzesełka czy foteliki samochodowe. Produkty są cenione na całym świecie za bezpieczeństwo, komfort i modny styl dla dziecka i jego rodziców. W ofercie znajdziemy różnorodne modele wózków.

Peg Perego wózki dla dzieci

Peg Perego wózki dla dzieci

Na uwagę zasługuje Pliko Mini( 649 zł), kompaktowy, bardzo lekki ( 5,7 kg) wózek, który z łatwością składa się w "parasolkę" bez konieczności schylania się. Oparcie siedziska jest opuszczane prawie do pozycji leżącej, a podnóżek można unosić w dwóch wysokościach.

Pliko P3 Compact (1209 zł) jest bardzo lekkim, praktycznym wózkiem przewozowym. Posiada doskonałą amortyzację, pokrowiec na nogi, oparcie z kilkustopniową regulacją. Składa się łatwo i zajmuje niewiele miejsca. Na stelażu z łatwością można zamontować dokupioną gondolę Navvetta XL lub fotelik samochodowy Primo Viaggio Tri-Fix Asip.


Pliko Switch Easy Drive

W lekkiej spacerówce Pliko Switch Easy Drive ( 1549 zł) siodełko może być zamontowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wózek posiada pokrowiec na nóżki, w którym są specjalne kieszenie, do których maluch może schować zmarznięte rączki. Jest wyposażony w regulowane oparcie, które rozkłada się niemal do pozycji leżącej.

Pliko Switch Easy Drive Modular

Pliko Switch Easy Drive Modular ( 1987 zł) to praktyczny zestaw składający się z wózka Pliko Switch Easy Drive ( stelaż i krzesełko) wyposażonego w pokrowiec na nóżki oraz folię przeciwdeszczową. W skład wchodzi także gondola Navetta XL, fotelik samochodowy Primo Viaggio Tri-Fix Asip oraz torba pielęgnacyjna. W stelaż wózka z łatwością można zamontować gondolę, fotelik samochodowy czy siodełko, które może być zamontowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wózek z łatwością składa się do bardzo małych rozmiarów.

 

wózki dla dzieci

Vela Easy Drive ( 799 zł) to wózek spacerowy posiadający wypinaną tapicerkę, pokrowiec na nogi, budkę z okienkiem oraz regulowane oparcie. Posiada też amortyzację, obszerny kosz, uchwyt na butelkę i teleskopową rączkę. Składa się łatwo i zajmuje niewiele miejsca.

W ofercie firmy znajduje się wiele modeli wózków, które sprostają różnorodnym wymaganiom rodziców.