Reklama

Orbit Baby G2  to praktyczny, nowoczesna spacerówka dla dzieci od urodzenia do 18 kg. Ten wielofunkcyjny wózek dziecięcy jest wyposażony w specjalny system 3D Rotation, który pozwala obracać siedzisko dookoła własnej osi i rozkładać je do pozycji półleżącej. Ta funkcja zapewnia dużą wygodę, ponieważ bez potrzeby wyjmowania dziecka z wózka, możemy przekręcić siedzisko w najdogodniejszym kierunku, np. w kierunku stolika restauracyjnego przy karmieniu.

Wózek ma doskonałą amortyzację tłumiącą drgania i wstrząsy, dzięki czemu jazda po wyboistym terenie nie będzie uciążliwa dla dziecka.

 

orbit g2 wózek spacerówka dla dzieci

Orbit Baby G2 łatwo się składa, a po złożeniu zajmuje mało miejsca, co ułatwia jego przechowywanie. Jest wyprodukowany z oddychających tkanin, co umożliwia dziecku doskonałą wentylację. Budka zapewnia wysoka ochronę przed promieniowaniem UV. Gondola przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do 9 kg. Jest bardzo wygodna i zapewnia maluchowi duży komfort. Tak gondolę, jak i siedzisko możemy zamontować na specjalnej podstawce dołączonej w komplecie.

Orbit Baby G2 otrzymał tytuł wózka roku 2010 nadanego przez czytelników Lilsugar. Tytuł zdobył drugi raz z rzędu.