Reklama

Ogrodnictwo jest fantastycznym sposobem dzięki któremu dzieci mogą poznać otaczający je świat. Ogród to mnóstwo korzyści dla maluszków oprócz podstawowej radości z zabawy w piasku i możliwości ubrudzenia się mali ogrodnicy mogą codziennie obserwować jak rosną posadzone przez nich roślinki, praca w ogrodzie uczy cierpliwości, odpowiedzialności i współpracy.

Firma Twigz widząc brak solidnych narzędzi ogrodniczych dla dzieci zaprojektowała i wyposażyła małych ogrodników w odpowiednie narzędzia ogrodnicze Twigz, aby mogli cieszyć się ogrodem. Narzędzia wykonane są z ocynkowanej stali w kolorach pomarańczowym, niebieskim lub zielonym. Poza grabkami i łopatkami wyposażyć możemy małego ogrodnika w wiaderka, które są krótkie i przysadziste, dzięki temu nie przewracają się, konewki posiadające dwa uchwyty dla łatwego podnoszenia i kontrolowania.

narzedzia do ogrodu dla dzieci

Twigz wyprodukował również pierwsze tego typu taczki, wyposażone w dwa koła z przodu, aby maluszkom łatwiej było nimi manewrować. Narzędzia Twigz ułatwia wiele przyjemnych godzin spędzonych na pracy w ogrodzie.