Reklama

Bugaboo Cameleon (ok 4000 PLN) to wózek dziecięcy głęboko-spacerowy. Jest lżejszy od typowych wózków tego rodzaju, a jednocześnie posiada wiele funkcji. Jest bardzo zwrotny, idealny do prowadzenia na nierównych chodnikach miast, jak i na plaży. Wózek składa się z wygodnej gondoli, przeznaczonej dla dzieci od urodzenia do 6 m-ca życia oraz siedziska spacerowego, które jest przeznaczone dla dzieci od 6 m-ca życia aż po maluchy ważące 17 kg. Siedzisko posiada trzy poziomy regulacji od pozycji leżącej, po półsiedzącą a na wyprostowanej skończywszy, można je też zamontować w dwóch kierunkach. Rączka jest przekładana i posiada możliwość regulacji wysokości.

Bugaboo Cameleon wózek dla dziecka

Bugaboo Cameleon jest też łatwy w składaniu i można go bez problemu zmieścić w samochodzie. Posiada możliwość konfiguracji z adapterami do fotelików samochodowych. Jest to piękny i funkcjonalny wózek, który umili każdy spacer z dzieckiem. Dostępne są limitowane kolekcje wózka Cameleon, kolekcja Black, Silver i Ocean.

Bugaboo Cameleon wózek dla dziecka

Spółka Bugaboo przeszła długą drogę od powstania pierwszego projektu wózka, aż do wkroczenia na światowe rynki. Zaczęło się od tego, że Max Barenbrug tematem swojej pracy magisterskiej obrał wózek spacerowy. Chciał wcielić zwoje założenia w życie i wprowadzić wózek do sprzedaży. Wraz ze szwagrem, Eduardem Zanen założyli spółkę Bugaboo.  Przez lata projekt został ulepszany i projektant wprowadził te funkcję wózka sportowego Bugaboo, które w chwili obecnej są bardzo popularne, tj.: przekładana rączka, odwracalne siedzisko czy mechanizm składania kompaktowego. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, eleganckiemu wyglądowi  i pozbawionemu zbędnych detali, Bugaboo wyprzedziła inne firmy i zyskała zaufanie rodziców w wielu krajach.

Bugaboo wózek dla dzieci

W styczniu 2011 roku firma Bugaboo wprowadziła do sprzedaży nową kolekcję limitowaną - DENIM 107, która jest dostępna w modelach CAMELEON i BEE+.

Bugaboo BEE+ został wyposażony w regulowaną wysokość oparcia, co pozwala dopasować jego wymiary do wzrostu dziecka. Siedzisko spacerowe można teraz montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wózek został wyposażony w większe i wygodniejsze siedzisko oraz wymienną budkę kolorystyczną, co pozwala łatwo i szybko zmienić kolor swojego BEE+.

Firma Bugaboo w październiku 2011 roku wprowadzi do sprzedaży rewolucyjny model DONKEY. Daje on możliwość przekształcenia z jednoosobowego na dwumiejscowy nie tylko z myślą o bliźniętach, ale także o dwójce dzieci w różnym wieku.

wózek dla bliźniaków