Trójkołowy Rowerek 4w1 firmy Little Tikes nowość dla dzieci od znanego producenta zabawek. To pierwszy trójkołowiec, którym dziecko może cieszyć się aż do 5 roku życia. 

Nowoczesny design, żywa i ładna kolorystyka, a także praktyczne rozwiązania sprawią, że jazda na tym rowerku stanie się ulubiona zabawą .

Łatwość składania i transportu zachwyci natomiast rodziców często podróżujących. Trójkołowy Rowerek 4w1 został wyposażony w pałąk z rączką do sterowania i ergonomicznym uchwytem, co ułatwi i usprawni prowadzenie pojazdu z najmłodszymi dziećmi.

Funkcje rowerka zostały dostosowane do potrzeb i rozwoju dziecka.    

Na pierwszym etapie (9+ miesięcy) dorosły prowadzi rowerek, a maluch bezpiecznie opiera stopki na podnóżkach, jest zapięty pasami i dodatkowo ochrania go plastikowa obręcz.    

Na drugim etapie (18+ m-cy) rodzic prowadzi rowerek, a obręcz jest zdemontowana.    

Z kolei trzeci etap (24+ m-ce), po złożeniu podnóżka, dziecko trzyma nóżki na pedałach, jednocześnie ucząc się samodzielnej jazdy, pozwala dziecku samodzielnie poruszać się na rowerku, korzystając jeszcze od czasu do czasu z pomocy dorosłego trzymającego pałąk.    

W końcu 4 etap (30 m-cy do 5 lat) - po demontażu pałąka dla dorosłego, pozwala małemu rowerzyście w pełni samodzielnie korzystać z pojazdu bez pomocy dorosłego.

Wiek: od 9 m

Cena: 499 pln

więcej na: e-littletikes.pl