Reklama

Drewniana kolejka Staś jest wspaniałym prezentem dla każdego dziecka. Jest to zabawka ręcznie wykonana i wykończona, składająca się z lokomotywy oraz z dwóch wagonów. Każdy element można swobodnie odczepiać i dowolnie łączyć. Dzieci z przyjemnością biorą do rąk tą kolejkę, ponieważ jest ona ciepła i miła w dotyku przez posmarowanie jej olejem, który jest wykonany na bazie wosku pszczelego i oleju lnianego, widoczna jest też struktura drewna.

kolejka z drewna dla dzieci zabawka ekologiczna

Kolejka Staś jest zbudowana z ekologicznych i naturalnych materiałów, które posiadają stosowne certyfikaty i atesty oraz są nieszkodliwe w kontakcie ze śliną oraz potem. Jest solidna i nie zawiera niebezpiecznych elementów. Kolejka doskonale nadaje się do zabawy w domu jak i na dworze. Można w jej wagonikach przewozić różne przedmioty. Zabawki z drewna wspaniale pobudzają wyobraźnię i pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 18–stego miesiąca życia. Jest to produkt polski. Cena 61.50 zł
Każdy miłośnik kolejek musi ją mieć w swojej kolekcji.

Woodland

Katarzyna Smardzewska

 

Franuś dostał ciuchcię pod choinkę u babci i nie mógł się od niej oderwać (co widać na zdjęciach) fascynacja trwa nadal - wczoraj bawił się nią cały dzień. Samo to jest świetną recenzją, nie mam się do czego przyczepić. Dodam, że posiadamy też jeden drewniany samochód ale jakością nie umywa się do zabawkowiczowej lokomotywy :))))

Jeszcze raz polecamy.

 

Wasi testerzy Franuś z mamą!