Reklama

Pamiętacie yoyo, najstarszą zabawkę świata? YoYoFactory Velocity to jej współczesna wersja, stworzona specjalnie do rozwijania zdolności manualnych oraz pobudzania kreatywności dzieci od 8. roku życia, a nawet dorosłych! Yoyo posiada opatentowany system hamulcowy Adjust-o-matic, dzięki któremu przy pomocy specjalnych pokręteł umieszczonych po bokach zabawki można samemu dostosować yoyo do swoich umiejętności. Poziom EASY pozwala na rozpoczęcie nauki i wykonanie swoich pierwszych, prostych trików. Hamulce ustawione są w taki sposób, że yoyo wraca do ręki przy pociągnięciu za sznurek. Kiedy Velocity zostanie ustawione w pozycji PRO, yoyo wróci do ręki po wykonaniu specjalnego manewru. W tej konfiguracji zabawka kręci się dłużej i pozwala na wykonanie niezliczonej ilości nawet najbardziej skomplikowanych kombinacji! Fenomen Velocity polega na tym, że liczba trików do wykonania jest nieograniczona. Jedyne, co wyznacza granice, to nasza wyobraźnia. Dlatego zabawę Velocity uwielbiają zarówno dzieci, jak ich rodzice.

Pozwól sobie i swojemu dziecku odkrywać niezliczone pokłady energii i pomysłowości, jakie płyną z zabawy tą niepozorną zabawką. Velocity pobudza wyobraźnię, ćwiczy pamięć i koncentrację a przede wszystkim sprawia, że nie będziesz chciał się od niej oderwać!

Velocity zostało zaprojektowane w trzech kolorach oraz wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporne na upadki i obicia, a tym samym bezpieczne podczas zabawy.

więcej: www.YoYoFactory.pl