Reklama

Kiedy wychodzimy na spacer z maluszkiem, musimy zabrać ze sobą kocyk, na którym będziemy mogli, w miarę potrzeby położyć dziecko do zmiany pieluchy. Koc jest ciężki, zajmuje dużo miejsca, łatwo się brudzi i nie chroni przed wilgocią.

patemm przewijak dla dzieci kocyk dla niemowląt

Naprzeciw potrzebom rodziców wyszli twórcy podkładki  Patemm. Jest to przenośna mata, na której, zamiast koca, będziemy mogli położyć nasze maleństwo. Podkładka, przewijak ma kształt koła, jest lekka, ciepła  i łatwo można ją złożyć, nawet jedną ręką. Jest wyposażona w uszy, przez co można ją  wygodnie nieść w ręku, tak jak torebkę .

 Producenci wyposażyli je w cały system wewnętrznych kieszeni, w których można schować potrzebne rzeczy. Podkładka jest dostępna w wielu interesujących wzorach. Maty są wodoodporne. Uszyte są w 100% z bawełny i spełniają wszystkie normy niezbędne dla rzeczy używanych przez małe dzieci. Co ważne dla rodziców, są łatwe w czyszczeniu, wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką i wysuszyć. Nie potrzeba już dźwigać ze sobą nieporęcznego, ciężkiego koca i martwić się na czym położymy nasze maleństwo. Wystarczy wyjść na spacer z pomocnikiem każdego rodzica, czyli podkładką patemm®!