Reklama

Domek Lupomi to doskonały pomysł na zabawę w domu i ogrodzie. Dzięki wyobraźni dzieci, może zamienić się w czarodziejską chatkę elfów, zamek księżniczki, sklep, czy warsztat samochodowy. Jedno jest pewne: powoduje uśmiech dzieci i skutecznie zaprasza do zabawy. Dzięki stabilnej konstrukcji i odpowiednim rozmiarom - również dorośli mogą dołączyć do zabawy (przecież dziecko drzemie w każdym z nas..)

Domek Lupomi przeszedł laboratoryjne testy wymagane dla zabawek*, czego dowodem jest stosowanie oznakowania CE. Rodzice mogą mieć więc pewność, że dzieci bawią się bezpiecznie.

Martwią Cię wymiary domku? Niepotrzebnie, domek szybko i łatwo można złożyć/rozłożyć, a zapakowany w dołączony pokrowiec, zajmuje niewiele miejsca. Dzięki temu nie ma problemu, by wyczarować magiczną krainę w pokoju dziecka np. na weekend, by później złożyć domek i zrobić miejsce na codzienną naukę itp.

Choć znamy i takie przypadki, że dzieci 'przeprowadzają się' do domku, by w nim spać:)

Jeśli tylko chcesz - Domek Waniliowy można samodzielne przyozdobić. Wystarczy pomysł, kredki, spray'e do tkanin czy naszywanie aplikacji i możecie stworzyć domek marzeń Twojego dziecka. Satysfakcja i czas spędzony z dzieckiem przy tak kreatywnym zajęciu będą nieocenione.

Jeśli spełnienie marzenia dziecka chcesz powierzyć nam - chętnie podejmiemy wyzwanie, by domek w 100% był trafionym prezentem. Egzotycznie: małpa, słoń, palma.. kosmicznie: rakieta, rozgwieżdżone niebo.. co sprawi Twojemu dziecku największą radość?

Aplikacje wykonane przez Lupomi sa naszywane z filcu.

Złożony domek ma wymiary: długość: 130cm, szerokość: 100cm, wysokość: 162cm.

Domek materiałowy: 100% bawełna polskiej produkcji z atestem Oeko-tex.

Elementy konstrukcyjne: malowane na biały kolor stalowe rurki i plastikowe łączniki.

Metoda produkcji: 100% handmade

więcej: www.lupomi.com