Reklama

Wesoły zestaw z dzbanuszkiem to wspaniała interaktywna zabawka, wyprodukowana przez cenioną przez rodziców na całym świecie firmę  LeapFrog. Dzięki tym zabawkom dziecko uczy się kolorów oraz wzrotów w obcym języku i to wszystko przez zabawę.

Zestaw składa się z:

  • różowego dzbanuszka
  • dwóch filiżanek- biała i różowa
  • żółtej tacy na ciasto 
  • sześciu kolorowych kawałków ciasta


Podczas nalewania wody do kubeczków dzbanuszek świeci się jednym z sześciu kolorów, dzięki czemu maluch poznaje kolory, a dodatkowo może je dopasowywać do koloru ciasta na tacy, przez co utrwala sobie nowo zdobyte umiejętności.

Z dzbanuszkiem przyjemna również staje się nauka liczenia, bo można odliczać wraz z dzbanuszkiem czekając aż herbatka się "zaparzy" i dodatkowo liczyć  podczas "nalewania" herbatki do filiżanek.

Zabawka również uczy dobrych manier oraz dzielenia się i uprzejmości. Podczas zabawy używa takich słów jak "thank you" oraz "please".

Zabawy z tym zestawem również pobudzają wyobraźnię dzieci oraz pozwalają na odgrywanie różnych ról, bo przecież można wydać wspaniałe przyjęcie dla księżniczek, lub bawić się po prostu w dom, dzięki czemu maluchy rozwijają swoje umiejętności społeczne oraz językowe.

Na dzbanuszku znajduje się przycisk w kształcie niebieskiego serduszka, po naciśnięciu którego dzbanuszek świeci i gra aż 7 edukacyjnych piosenek.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12. miesiąca życia