Reklama

Pani Magda Bielecka jest autorką oryginalnych maskotek, przytulanek. „Karamba!" to zabawki, które są przedłużeniem, pogłębieniem i poszerzeniem mojego dzieciństwa – opowiada nam autorka. Mam nadzieję, że nie tylko mojego ale także tych, którzy mieli już z nimi styczność lub wzięli je pod swój dach.” Pomysły na wykonanie zabawek „zazwyczaj przychodzą niespodziewanie, szarpią mnie za rękaw i krzyczą jeden przez drugiego: TERAZ JA, TERAZ MNIE USZYJ!" – dodaje autorka.

Karamba ręcznie robione zabawki

Pani Magda wykonuje własnoręcznie każdą maskotkę, która jest jedyna w swoim rodzaju. Zabawki są oryginalne, niepowtarzalne i mogą stanowić wspaniały prezent dla dziecka lub dla dorosłego. Spod rąk artystki wyszły małe, niesforne urwisy - „kajtki na plaży”. Każda zabawka ubrana jest w strój kąpielowy i ma plażowe dodatki. „Kajtki po plaży biegają z lodami. Mają je od tego właśnie lodziarza - sprzedawcy zmrożonych smakołyków” – dodaje autorka.

zabawki ręcznie szyte

Na stronach blogu Karamba możemy obejrzeć również innych bywalców plaż, czyli rodzinkę na wakacjach. Do wakacyjnej gromadki dołączyły także Greta – Miss czepka oraz Lutowa Greta, która ma strój kąpielowy rodem z lat 50-tych.

Karamba! - ręcznie robione zabawki

Jeżeli jesteśmy nad morzem nie może zabraknąć piratów. Wspaniałym towarzyszem nadmorskich wypraw może być pirat z papugą na ramieniu, albo ten w wielkiej pirackiej czapce.

Karamba! - ręcznie robione zabawki

Wśród zabawek znajdziemy również renifera, którego poroże stanowią kuchenne przybory, czy pracowitą mleczną krowę bądź też rybiego marynarza.

Karamba! - ręcznie robione zabawki

Czekamy z niecierpliwością na kolejne, ręcznie wykonane zabawki Pani Magdy. Zapraszamy do odwiedzenia blogu Karamba.