Reklama

Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata? Czy chcesz, aby mogło samodzielnie odkrywać odpowiedzi na nurtujące je pytania? Gra Professor Why Chemia zachęca do eksperymentów i poznawania fascynującego świata nauki.

Właśnie dlatego stworzyliśmy Professor Why™ Chemia - grę, która uczy przez zabawę i pozwala wykonywać doświadczenia w domu. Nie potrzebujesz jednak dużych nakładów pieniężnych na odczynniki i aparaturę chemiczną. Twoje dziecko nie będzie narażone na kontakt z niebezpiecznymi substancjami, bo eksperymenty będzie wykonywać wirtualnie, dzięki zastosowanej w grze technologii Rozszerzonej Rzeczywistości. Nie musisz wyposażać się w żadne drogie sensory, wystarczy prosta kamerka internetowa lub myszka. Zabawa z Professorem Why™ sprawi, że wiedza z dziedziny chemii będzie na wyciągnięcie ręki Twojego dziecka - dosłownie i w przenośni.

 

 

Grę Professor Why stworzono z myślą o młodzieży w wieku szkolnym i gimnazjalnym (7 – 13 lat), choć młodsze dzieci, umiejące czytać ze zrozumieniem, również będą się przy niej doskonale bawić. Doświadczenia wykonywane w trakcie gry oparte są na programie chemii dla gimnazjum, a przewodnik i nauczyciel - Professor Why - tłumaczy zawiłe reakcje i definicje w prosty i przyjazny sposób. Program może być również wsparciem dla pedagogów w dotarciu do uczniów ze skomplikowanymi treściami, zainteresowaniu przedmiotem i wyjaśnieniu w zrozumiały sposób trudnych zagadnień chemicznych. Gra zawiera materiał: 1. Kwasy i zasady. Zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie identyfikacji reakcji roztworu wodnego za pomocą klasycznych wskaźników chemicznych. 2. Wybuchowe doświadczenia. Spektakularne eksperymenty, które rozwiną pasję do chemii. Rozszerzona Rzeczywistość umożliwia uczniom wykonywanie eksperymentów w intuicyjny i bezpieczny sposób. 3. Kolorowa chemia. Eksperymenty, które pokazują różnorodne kolory związków chemicznych. 4. Świat planet gazowych. Eksperymenty, które zaznajomią uczniów z pojęciami gazów, ich formowaniem, używaniem i właściwościami. 5. Techniki laboratoryjne. Wprowadzenie do podstawowych czynności, które młody chemik powinien znać. W szczególności: elektrochemia, sublimacja i rozdzielanie mieszanin. 6. Świat substancji. Klasyczne reakcje syntezy i analizy związków chemicznych oraz eksperymenty, które ukazują ich właściwości. 7. Chemia organiczna. Eksperymenty prezentujące chemię organiczną w spektakularny sposób.

więcej: professor-why.pl

Gdzie kupić

professor-why.pl od: 109,99