Reklama

Lala Ala uczy się mówić, czytać i śpiewać wraz z Twoim dzieckiem! Im więcej się do niej mówi, tym lepiej powtarza słowa i zwroty. Poprzez systematyczną naukę i zabawę, lalka rozwija się od niemowlaka do przedszkolaka.

Wyjątkowa, interaktywna lalka od firmy VTech uczy kreatywnej zabawy i wspomaga rozwój wyobraźni u dziecka. Kształtuje umiejętność wyrażania uczuć i emocji. Edukuje, jak opiekować się i troszczyć o innych.

Zabawka zawiera 4 warianty zabawy: „Rozmawiaj ze mną”, „Zaopiekuj się mną”, „Poczytaj mi” i „Posłuchajmy muzyki”. Dodatkowo w zestawie są 3 kolorowe książeczki, które służą edukacji lalki, a zarazem przyczyniają się do utrwalenia wiedzy dziecka. Zabawa z Lalą Alą to w sumie aż 80 fraz do nauki, rzeczywiste odgłosy gaworzenia, ssania smoczka i picia z butelki, a ponadto 8 wesołych melodii i 4 piosenki! Co więcej, lalka wchodzi w interakcję z dzieckiem, zadając pytania i zachęcając do opieki nad nią. Niesamowita zabawa może zacząć się od nowa, gdy tylko zechcesz! Wystarczy zresetować lalkę, a na powrót stanie się noworodkiem! Ucz się i baw z wyjątkową lalką marki VTech.

 więcej: www.trefl.com