Reklama

Frania, Tereska i Zosia nie są zwykłymi lalkami - każda z nich posiada niesamowitą historię. Powstały jako efekt czarów magicznej wróżki; ich włosy utkały sikorki, a buzie namalował wiatr. Uszyte są jedynie z bezpiecznych dla dzieci materiałów.

Frania, Tereska i Zosia ubrane są w zwiewne i kolorowe sukienki, mają zawsze przy sobie swoich najlepszych przyjaciół - małe pluszowe zwierzątka. Ich buzie zostały umalowane atestowanymi i bezpiecznymi farbami odpornymi na zmywanie, a wełniane włosy doszywane są ręcznie. Każda lalka pakowana jest w płócienny worek, związywany satynową kokardą. Dzięki temu lalka jest pięknie zapakowana, a zarazem nie brudzi się podczas podróży.

To wyjątkowa alternatywa dla plastikowych zabawek. Do każdej z lalek dołączony jest liścik, w którym opisana jest jedyna w swoim rodzaju historia ich powstania. Dodatkowo lalki zawierają etykietę z dedykacją prezentową. Lalki mają 70 cm długości, uszyte są z dzianin i tkanin w 100% bawełnianych. Środek lal wypełniony jest poliestrową, antyalergiczną włókniną puszystą, dzięki której możliwe jest pranie przez całkowite zamoczenie. Zabawka posiada certyfikat CE. Materiały oraz produkcja: Polska Producent: ZIABAQLU

więcej: www.ziabaqlu.com