Reklama

Zbuduj las & Zbuduj Dom

Foremki w postaci drzewa i domu, do których dziecko dopasowuje odpowiednie kształty pełne kolorów. Zabawka rozwija wyobraźnię, pomaga dziecku w poznaniu proporcji  oraz doskonali umiejętności manualne. Kształty są stworzone tak, aby idealnie pasowały do rączki dziecka.

Szczęśliwe Puzzle

Szczęśliwe puzzle – Drewniane puzzle do ułożenia w foremce. Zabawka zaciekawia, pobudza wyobraźnię dziecka, rozwija jego zdolności manualne, uczy rozpoznawania kolorów, kształtów i postaci zwierząt. Są dostępne cztery postacie zwierząt: pies Happy, kot Jerry, sowa Pan Wu, misio Chocolat.

Domek Szczęścia

Drewniany domek edukacyjny - sorter kształtów. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: las i miasto. W zestawie cztery kolorowe, drewniane klocki – figury geometryczne, dwa obrotowe kółka z postaciami zwierząt, zegar z tarczą i wskazówkami w postaci zwierzaka: misia Chocolat - domek leśnej rodziny, albo kota Jerry – domek zwierzaków z miasta. Sorter kształtów to zabawka, którą musi mieć każdy malec, to najlepsza zabawka edukacyjna. Zaciekawia, gwarantuje dziecku dobrą zabawę i daje nowych przyjaciół, rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, uczy rozpoznawania kolorów i kształtów.

Magiczne Puzzle

Drewniane puzzle z magnesami, które zaciekawiają, pobudzają wyobraźnię dziecka, rozwijają jego zdolności manualne, uczą rozpoznawania kolorów, kształtów i postaci zwierząt. Układa się je pionowo. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 1. roku życia. Elementy zostały zaprojektowane tak, aby nie mogły trafić do buzi dzieci, ale żeby dobrze dopasowały się do ich rączek. Zabawka rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, zdolności manualne i wspomaga logiczne myślenie. Magnesy są na tyle mocne, że potrafią przyciągnąć większe elementy i odepchnąć niewłaściwie dopasowane. Wymaga to wielu prób, dlatego dzieci uwielbiają takie układanki. Dostępne są wersje z misiem Chocolat, kotkiem Jerry, jeżem Pic i pawiem Lady.

Radosny Pociąg

Zestaw dla miłośników pociągów i podróży przedstawiony w postaci klocków. Wspomaga koordynację ruchową dziecka i sprawia, że zabawa nie przestaje się nudzić poprzez przekładanie klocków z jednego miejsca w inne. Wykonanie z trwałego drewna gwarantuje zabawę na długi czas.

 

więcej na www.o-oops.com , www.facebook.com/oopspl

Dystrybutor: Feniks.PL Sp. z o.o.

Gdzie kupić

enfant.pl od: 99,00