Reklama

Zbliżają się 4. Targi MAMY DZIECKO. Już 18-19 października w hali MTS spotkają się wystawcy z branży dziecięcej i specjaliści oraz rodzice z dziećmi. W ofercie targów są m.in. zabawki, żywność dla niemowląt, wyposażenie do pokoi dziecięcych, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia na życie. Targi to jednak nie tylko okazja do zapoznania się z ofertą rynku, ale także do spędzenia miłego i efektywnego czasu z całą rodziną.

 

 

Dla odwiedzających będą bezpłatne warsztaty z zakresu psychologii i wychowania. Tegoroczne tematy to m.in.: Czytanie globalne po polsku, Zostań Mistrzem dla swojego dziecka, „Patchworkowe” rodziny. Targi dadzą również możliwość konsultacji z ekspertami z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa, edukacji i wychowania. Ponadto w programie tego dwudniowego wydarzenia jest spotkanie ze Szczecinianką Roku 2013 – Marią Trojanowicz-Kasprzak.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Będzie duży bezpłatny plac zabaw, festiwal „Mały Wielki Talent”, w którym zaśpiewają przedszkolaki, spektakl „Niezwykłe przygody Koziołka Matołka”. Przewidziane jest też czytanie książek, animacje dla dzieci, program artystyczny na scenie i konkursy z nagrodami oraz  - w ramach promocji zdrowego odżywiania - jabłko dla każdego dziecka. Dla całych rodzin będzie zaś targowe studio fotograficzne.

Dzięki takiej formule targi MAMY DZIECKO są miejscem przyjaznym dla całej rodziny, miejscem wspólnych spotkań, rozmów, zabawy i wymiany doświadczeń.

Więcej informacji: www.mts.pl

Godziny otwarcia targów: 18 października: 10:00-18:00, 19 października: 10:00-17:00

Szczecin, Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich, ul. Struga 6

Organizator: Międzynarodowe Targi Szczecińskie

Bilety w cenach: 10 zł - normalny, 5 zł - ulgowy, dzieci do lat 7 wstęp wolny, parking bezpłatny