Reklama

Seria Playmobil City Life porusza szeroką tematykę związaną z miejskim życiem. Poszczególne zestawy pokażą dzieciom jak mieszka się, pracuje czy uczy w metropolii, a także jak wygląda tutaj odpoczynek. Spacery z czworonożnymi pupilami, zakupy czy lekcje w szkole to tylko część z codziennych sytuacji prezentowanych w tej linii.

Playmobil City Life

W serii Playmobil City Life dzieci znajdą między innymi bogato wyposażone Małe centrum handlowe, pełen przeróżnych akcesoriów, a także mniejsze sklepy, które można wykorzystać do zabawy jako samodzielne zestawy lub do wzbogacenia większych pakietów. Na szczególną uwagę zasługuje Sklep z zabawkami oraz Butik z odzieżą. Mieszkańcy tego mini świata po pracy mogą także wybrać się do Salonu kosmetycznego, odwiedzić miejskie zoo lub po prostu wyruszyć na spacer, jak Pani z pieskiem i Mama z wózkiem.
Playmobil City Life


Poza rozrywkami znajdziemy tuja również figurki wykonujące swoje obowiązki. Doskonałym tego przykładem jest Ambulans obsługiwany przez 2 ratowników medycznych. Karetka wyposażona jest w świecące lampy sygnalizacyjne, przesuwane boczne drzwi, zdejmowany dach oraz odchylaną kabinę, co zdecydowanie ułatwia dostęp do umieszczonego w jej wnętrzu sprzętu medycznego.
Playmobil City Life


Ratownicy do dyspozycji mają miedzy innymi składane nosze, zestaw do reanimacji oraz kroplówkę. Pierwsza pomoc na pewno przyda się załączonemu rannemu rowerzyście.

Playmobil City Life
Zestaw Szkoła oraz Szkolny autobus pomogą z kolei zapoznać malca z uczniowskim życiem oraz towarzyszącymi mu atrakcjami i obowiązkami. W pierwszym znajdziemy figurki nauczyciela i 2 uczniów, a także liczne, obecne w każdej klasie akcesoria: tablicę, ławkę, książki, zeszyty, długopisy, itp. Ponadto zestaw ten zapakowany jest w poręczną plastikową skrzynkę, dzięki czemu można go wszędzie ze sobą zabrać. 

Playmobil City Life

Natomiast zdecydowanym plusem drugiego zestawu jest możliwość dokupienia do niego modułu zdalnego sterowania i kierowanie autobusem na odległość.

Gdzie kupić

Playmobil od: 22,99
delfinki.pl od: 26,90