Reklama

 

WeGirls

WeGirls - nowa, unikalna marka na rynku polskim powstała specjalnie dla dziewczynek. Lalki-przyjaciółki, serie książkowe, ubranka dla lalek i dziewczynek, gry komputerowe zachęcające do czytania – propozycja WeGirls jest komplementarna i atrakcyjna, a co najważniejsze, niesie ze sobą wartości. Lalki-przyjaciółki mają osobowość, ożywają w książkach, są ich bohaterkami. Wprowadzają małe czytelniczki do Klubu Dziewczyn Świata i stanowią dla nich wzór do naśladowania. Ten klub, stworzony w książce, to nie fikcja. WeGirls chce tworzyć realne kluby Dziewczyn Świata, integrujące dziewczynki i stwarzające im przestrzeń do rzeczywistego działania. Małe dziewczynki mogą zrobić bardzo wiele. I czują się ważne, gdy słyszą, że one także są odpowiedzialne za świat. Mogą przecież pomóc swoim przyjaciółkom w codziennych problemach, uratować zwierzaki ze schroniska lub zatroszczyć się o przyrodę.

 

 

 

W książkach WeGirls z serii „Klub Dziewczyn Świata” jako stały motyw przejawia się szacunek dla drugiego człowieka, troska o innych, zainteresowanie kulturą. Chodzi o pełne zaangażowania podejście do życia, o aktywność. Pewność siebie i otwartość na zmiany, tolerancja i akceptacja różnorodności – takie cechy chcemy kształtować i wzmacniać u dziewczynek. W przyszłości, lokalne Kluby Dziewczyn Świata będą podejmowały konkretne działania i uczestniczyły w zainicjowanych przez WeGirls akcjach. Inspiracją do tego będą kolejne książki z serii „Klub Dziewczyn Świata”.

Przygody bohaterek znajdą rozwinięcie także w grach. W wirtualnym Miasteczku WeGirls, dziewczynki będą rozwijać kreatywność i zdolność logicznego myślenia, a równocześnie nabierać ochoty na czytanie książek. Filozofia marki WeGirls oparta jest na wartościach. W tym świecie jest miejsce na różnorodność i indywidualizm – w stroju, zachowaniu, zainteresowaniach i wyborach. Wolność jest warunkiem kreatywności, poczucie swobody także wzmacnia u dziewczynek pewność siebie, ośmiela je, uczy marzyć i wierzyć w spełnienie marzeń.

 

 

 

WeGirls 2

O tym jak kształtować siebie i radzić sobie z codziennymi trudnościami opowiada kolejna z literackich serii - „To Całkiem łatwe” . Pierwsza książka z tej serii „Jak zdobyć prawdziwych przyjaciół” – zrecenzowana niedawno w magazynie Xięgarnia TVN22 - to oryginalne połączenie formuły poradnika i powieści. WeGirls daje konkretne rady i w zabawowej formie pokazuje różne modele zachowań i ich efekty. Tę książkę warto przeczytać razem z dzieckiem, także rodzice znajdą tam kilka dobrych porad.

 

W serii powieści „Przyjaciółki z Podróży” dziewczynki będą miały okazję spotkać wspaniałe postacie ciekawych kobiet, z czasów gdy były one ich rówieśniczkami, a ich pasje dopiero się kształtowały. Seria ta pozwoli również na poznawanie odmiennych kultur, historii i współczesności innych krajów, a wszystko to dzięki przyjaciółkom i poprzez przyjaźń.

Dla najmłodszych dziewczynek przeznaczona jest seria Klub Motylka. Cała ta biblioteka pojawia się w pokoju dziewczynki równocześnie z zakupem lalki- przyjaciółki. I tak, klasyczna lalka staje się czymś znacznie istotniejszym, czymś więcej niż tylko zabawką. Pomaga małej dziewczynce odnaleźć się w świecie, zachęca do poznawania i działania. Jeśli szukacie mądrego, wartościowego prezentu dla dziewczynki – lalki i książki firmy WeGirls zostały stworzone właśnie dla Was. Są zabawki , które zabijają czas i takie, które naprawdę pomagają w wychowaniu dziecka, bo dostarczają mu emocji i pomysłów na życie. Zabawa to poważna sprawa! I WeGirls myśli o dziewczynkach poważnie. Różowy motylek ma w sobie wielką moc. WeGirls DZIEWCZYNY TAKIE JAK TY! Bawią się i zmieniają świat na lepsze! www.wegirls.pl

Gdzie kupić

WeGirls od: 332,00