Reklama

Na tegorocznych odbywających się w Monachium Międzynarodowych Targach Sprzętu i Mody Sportowej odznaczeniem ISPO Award wyróżniono produkt skierowany do aktywnych rodziców, którzy po przyjściu na świat ich maluszka nadal pragnął realizować swoje plenerowe pasje. Mianowicie nagrodę tę otrzymała innowacyjna kurtka marki Mamalila, pozwalająca na wygodne noszenie swojej pociechy w każdych warunkach.

Kurtki Mamalila łączą w sobie praktyczne właściwości ze stylowym i zawsze pozostającym na czasie projektem. Zastosowanie wysokiej jakości tkanin oraz membrany Sympatex czyni z nich okrycie wodoodporne, a jednocześnie miłe w dotyku. Taka kurtka dla dwojga skutecznie ochroni zarówno rodziców, jak i małych pasażerów przed deszczem, wiatrem i chłodem. Ponadto schowane pod nią dziecko będzie cały czas postawało blisko rodzica, aby czuło się bezpiecznie.

Kurtki Mamalila

 

Kurtka sprawdzi się również jako ochrona ciążowego brzuszka lub zwykła sportowa kurtka. W ofercie Mamalila znajdują się modele przewidziane dla mam i tatusiów, którzy swoją pociechę mogą nosić w nosidełkach ulokowanych zarówno z przodu, jak i na plecach.

Kurtki Mamalila

 

Producent:  Mamalila