Reklama

Podstawowa filozofią leżącą u podstawy powstania firmy zabawkarskiej Zing, która zresztą nie zmieniła się do dzisiaj, była chęć stworzenia przedmiotów, które oderwą dzieci od ekranów telewizorów czy komputerów i zachęcą do wyjścia na powietrze. W roli tej doskonale sprawdza się największy hit marki Zing, a mianowicie łuk Z-Curve, budzący ogromny entuzjazm u małych pasjonatów gier komputerowych czy przygodowych filmów i animacji.

Łuk Z-Curve zosatł zaprojketowany z dużą dbałością o detale, dzięki którym nie tylko wspaniale się prezentuje, ale zapewnia także dużą precyzję strzałów i przede wszystkim bezpieczną zabawę. Załączone do niego strzały wykonane są z miękkiej pianki lub zakończone przyczepiającymi sie do gładkich powierzchni przyssawkami. Innowacyjny system pętli nie pozwala na wykorzystanie jako pocisków patyków, kamieni czy innych niebezpiecznych obiektów.

Łuk Z-Curve

 



Łuk Z-Curve doskonale sprawdzi się zarówno podczas zabawy indywidualnej, gdy maluch będzie próbował trafić w wybrany cel lub pokonać stworzony dla niego tor wyzwań, jak i grupowej, na przykład w ogrodowych zawodach strzeleckich. Zabawka ta powinna przypaść do gustu również rodzicom, jako że wspólne strzelanie z łuku może być doskonałym sposobem na spędzenie rodzinnego popołudnia.

Łuk dostępny jest w szerokim wyborze kolorystycznym, obecnie również różowo-fioletowym dla najmłodszych pasjonatek strzelectwa, zafascynowany Meridą. W ofercie Zing znajdziemy także nieco mniejszą i tańszą wersję o nazwie Z-Bow, która zapewnia jednak zbliżoną celność i siłę strzałów. Zabawa z takim łukiem będzie nie tylko ekscytującą przygodą na świeżym powietrzu, ale także świetnym sposobem na rozwijanie precyzji, celności i skupienia.

Producnet: Zing

Kup tu