Reklama

Gears! Gears! Gears! Motorized Spin & Glow Building Set to zestaw konstrukcyjny, który zdecydowanie różni się od większości tych, które znajdują się w dziecięcych pokojach. W niesamowity sposób łączy ruch przekładniowy, migające światełka oraz moc silnika, czego efektem są fantastyczne kreacje, przy tworzeniu wymagające od małych budowniczych dużej kreatywności oraz logicznego myślenia.

W skład zestawu wchodzi 115 solidnych plastikowych części, wśród których znajdziemy koła zębate, silnik zasilający, mrugające diody oraz świecące w ciemnościach naklejki. Wszystko to zapakowane w poręczne pudełeczko dla wygodne przechowywania i transportu.

Poszczególne elementy należy łączyć w taki sposób, aby uzyskać przeróżne kombinacje ruchu, wirowania i błysków. Podczas budowy możliwości twórcze i mechaniczne są właściwie ograniczone jedynie wyobraźnią małych konstruktorów. Szczególnie jeśli do tych klocków dołączymy jeszcze inne zestawy Gears! Gears! Gears!, będące w pełni z nimi kompatybilne.

Klocki dla dzieci Motorized Spin & Glow to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu rodziców z dziećmi, gdyż dzięki bogactwu możliwości skutecznie wciągną one do zabawy również dorosłych. Jednocześnie dla maluchów będzie to świetna okazja na doskonalenie licznych umiejętności. Poza ćwiczeniami manualnymi, klocki te rozwijają zdolności rozwiązywania problemów, wytrwałość, a przede wszystkim logiczne myślenie.

Cechy zestawu konstrukcyjnego Gears! Gears! Gears! Motorized Spin & Glow Building Set:

  • fantastyczny eksperyment z ruchem i światłem,
  • tworzenie własnych struktur z obracającymi się zębatymi kołami rozwija zainteresowanie inżynierią i technologią,
  • budowa złożonych konstrukcji wspiera rozwój logicznego myślenia, planowania oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • doskonały sposób na rodzinne spędzenie czasu,
  • kompatybilne z innymi zestawami Gears! Gears! Gears!,
  • dla dzieci od 5 roku życia.