Reklama

Candy Construction Building Set to zestaw pysznie wyglądających klocków dla dzieci. Poszczególne jego elementy do złudzenia przypominają przeróżne łakocia. Dzieci znajdują tutaj między innymi klasyczne miętówki, tabliczki czekolady czy fioletowe żelki. Wielokolorowe słodycze zachęcą do twórczej zabawy, podczas której maluchy wyczarują z nich fantastyczne konstrukcje.

W zestawie znajdziemy 92 sztuki solidnych i wytrzymałych klocków, wśród których obecne są także giętkie elementy w postaci podłużnej lukrecji. Proces ich montażu jest prosty, ale daje dość szerokie możliwości łączenia poszczególnych cegiełek, co wraz z ich całkiem sporą ilością pozostawia szerokie pole do popisu dziecięcej wyobraźni. W stawianiu pierwszych kroków z cukierkowymi klockami pomoże maluchom instrukcja, która krok po kroku wprowadzi je w świat barwnych kreacji.

Masywne klocki są łatwe w uchwyceniu i manipulacji przez małe rączki dziecka, a ich łączenie to doskonałe ćwiczenie zdolność manualnych oraz myślenia przestrzennego. Z kolei barwna forma cukierków rozwija wyobraźnię, inspirując do kreatywnej zabawy.

Cechy klocków Candy Construction Building Set:

  • oryginalna forma kolorowych cukierków,
  • rozwijają zdolność przestrzennego myślenia oraz umiejętności motoryczne,
  • solidne i wytrzymałe elementy pozwalają na wieloletnią zabawę,
  • przewodnik z jasnymi wskazówkami i propozycjami,
  • w zestawie znajdują się 92 sztuki konstrukcyjnych elementów,
  • dla dzieci od 4 roku życia.

Kup tu